BIST 1.542
DOLAR 7,39
EURO 9,00
ALTIN 440,60

Alişan'dan canlı yayında bomba açıklamalar Demet Akalın'la...

Alişan bugün Beyaz TV'deki 'Söylemezsem Olmaz' programına bağlanarak Demet Akalın iddialarını yalanladı ve Mahsun Kırımızıgül ile Özcan Deniz hakkında bomba açıklamalar yaptı.

2012 yılında kavga ederek dostluklarını bitiren Demet Akalın ve Alişan'ın geçtiğimiz gün barıştıkları ileri sürülmüştü. Alişan Beyaz TV'de yayınlanan Söylemezsem Olmaz programına bağlanarak iddiaları yalanladı. Türkücü, Özcan Deniz ve Mahsun Kırmızıgül'le ilgili de çok konuşulacak açıklamalarda bulundu.

Ece Erken'in "Okan Kurt'a 'bu kadınla evlenme' dedin mi?" sorusu üzerine Alişan şu yanıtı verdi; "Ben böyle bir şey söyleyebilir miyim? Beni yıllardır tanıyorsun. Zamanında maddi manevi her şeyi paylaştığım insana karşı ben diyeceğim ki 'Bununla evlenme veya bununla bir şey yaşama.' Böyle bir durumda ben Demet'i korurum. Eğer dersem Demet'e Okan'la evlenme derim."

"BARIŞMADIK, ÖYLE BİR ŞEY YOK": Türkücü sözlerine şöyle devam etti; "Benim kimseyle barışmak, eski defterleri açmak gibi bir niyetim yok. Ben bu sefer bütün yaptığım açıklamaları yok saymış olurum. Bir özür filan olmadan ben nasıl bir şey söyleyeyim. Biz barışmadık öyle bir şey yok...