BIST 1.542
DOLAR 7,41
EURO 9,02
ALTIN 441,83

Alişan Eda Erol hakkında eski sevgili Ogan Şenyolcu'dan itiraf '30 bin dolar teklif...'

Alişan ve Eda Erol'un, Eda Erol'un eski sevgilisi Ogan Şenyolcu yüzünden ayrıldığı iddia edilmişti. Ogan Şenyolcu, sonunda itirafta bulundu. Kendisine Eda Erol ile olan fotoğraflarının silinmesi için para teklif edildiğini söyledi.

Alişan ile Eda Erol'un aşkı herkese sürpriz olmuştu. Henüz çiftin haberinin şoku atlatılamamışken Alişan ve Eda Erol 29 Haziran’da nişanlanmıştı. Instagram'dan aşk dolu fotoğraflarını yayınlayan çiftin evlenmesine kesin gözüyle bakılıyordu. Ancak çift evlenmeye 1.5 ay kala yine sürpriz bir çekilde ayrıldı. Ortaya neden olarak bir çok iddia atıldı. Bunlardan biri Eda Erol'un eski sevgilisi Ogan Şenyolcu'nun aralarına girmesiydi. Ogan Şenyolcu konu hakkında noter imzalı itirafta bulundu. İşte detaylar.

Evlenmelerine kesin gözüyle bakılan Alişan ve Eda Erol'un ayrılık kararı önce yalanlanmış ardından kabul etmişti taraflar.

Ortaya farklı farklı iddialar atılsa da, kuşkusuz en çarpıcı olan Eda Erol'un eski sevgilisi Ogan Şenyolcu ile ilgili olan iddialardı.

İddiaya göre ayrılığın nedeni Eda Erol'un eski sevgilisi Ogan Şenyolcu. Ogan Şenyolcu dün yaptığı açıklamada ise ayrılılık nedeninin kendisi olmadığını söyledi.