BIST 1.557
DOLAR 7,48
EURO 9,04
ALTIN 441,90

Alişan Demet Akalın kavgası alevleniyor: İçindeki pislik hiçbir zaman bitmemiş

Geçtiğimiz günlerde barışacakları yönünde bir takım iddialar ortaya atılan Alişan Demet Akalın ikilisi arasında barış değil savaş rüzgarları esiyor. Alişan son yaptığı paylaşımda Akalın için 'İçindeki, kötülük, pislik, fesatlık hiçbir zaman bitmemiş. Hâlâ bıraktığım yerdesin'' dedi.

Bir zamanlar aralarından su sızmayan Demet Akalın ile Alişan ikilisi 2012 yılında kavga edip küsmüştü. İkili o gün bugündür kanlı bıçaklı. Geçtiğimiz günlerde barışacakları yönünde bir takım haberler çıksa da bunun tam aksi oldu. İkilinin arasındaki kavga daha da alevlendi.

Barışma iddialarıyla ilgili Alişan, teve2'de yayınlanan 2.sayfa programında 'Barışmak için zeytin dalı değil, arazisi yetmez o söylediği sözleri unutmaya… Kesinlikle barışma söz konusu değil. Altı sene önce niye kavga ettiğimizi bile hatırlamıyorum' demişti.

Bu açıklamanın ardından bir takipçisi Demet Akalın'a, "Alişan'la barışmamana sevindim" diye yazdı.

Demet Akalın ise şu cevabı verdi: 'Hayalim olsa barışmak gibi, ben uzatmamak için kestirip attım. O canlı yayın ve gazeteye konuştu. Hala bıraktığım yerde bir arpa yol katetmemiş, kayıp değil.'