BIST 1.553
DOLAR 7,32
EURO 8,85
ALTIN 405,30

Alişan Çağla Şikel arasında ne oldu açıkladı 'Artık onu istemiyorum'

Yedikleri içtikleri ayrı gitmeyen Alişan ve Çağla Şıkel'in yolları ayrıldı. Çağla Şıkel 'Artık partner istemiyorum' açıklamasını yaptı.

Kısa bir süre önce Dostlar Mahallesi adlı dizide birlikte boy gösteren Çağla Şıkel ve Alişan, dizinin reyting listesinde üst sıralarda yer almamasından dolayı hüsrana uğramıştı. Alişan’ın bu dizide tanıştığı ve sevgili olduğu Buse Varol’la çok sık vakit geçirmeye başlamasıyla birlikte gözler Çağla Şıkel’e dönmüştü. Yedikleri içtikleri ayrı gitmeyen Çağla Şıkel Alişan arasında neler oluyor?

Şıkel geride bıraktığımız gün bundan sonra yoluma yalnız devam edeceğim şeklinde bir açıklama yapınca herkes Çağla ve Alişan dostluğunun bittiğini ve ikilinin bir daha ortak projede yer almayacağını yazdı.

Çağla Şikel Palandöken'e gideceğini dile getirdi. Tek başına bir televizyon programına başlayacağını söyleyen ünlü manken, "Artık tek başıma sunacağım. Partner istemiyorum" diyerek duyanları şoke etti.

Kısa süre önce Alişan'ı sevgilisi Buse Varol konusunda uyaran Şikel'in 'hızlı gitme' sözünün ikilinin arasını açmış olabileceğini akıllara getirdi.