BIST 1.542
DOLAR 7,53
EURO 8,98
ALTIN 411,29

Alişan Buse Varol nişanlandı! Eski nişanlıları kimdir neden ayrıldı?

41 yaşına giren Alişan üçüncü kez nişanlandı. Alişan'ın son nişanlısı Buse Varol oldu. Peki Alişan eski nişanlısı Sezin Erbil ve Eda Erol'dan neden ayrılmıştı? İşte Alişan'ın son nişanlısı ile eski nişanlıları hakkında merak edilenler;

Alişan bir kez daha nişanlandı. Daha önce Eda Erol ile nişanlanan Alişan düğün arefesinde Esra Erol'un kardeşi olan Eda Erol'dan ayrılmıştı. Alişan'ın bu kez nişanlandığı isim son sevgilisi Buse Varol oldu.

BUSE VAROL KİMDİR : Buse Varol, 1990 yılında Manisa'da doğdu. Lisansını Eğitim Fakültesi Öğretmenlik Bölümünde tamamladıktan sonra 2 yıl özel bir eğitim kurumu olan dershanede stajyer öğretmenlik yaptı. 2012 Miss Turkey güzellik yarışmasıysa dönüm noktası oldu. Uzun süre modellik yaptıktan sonra oyunculuk alanına geçiş yapan Buse Varol, Mota Ayla Algan, Ümit Çırak, Müfit Aytekin ve Bahar Kerimoğlu Özel Ders aldıç Tozlu Yollar dizisinde Şerife karakterine hayat veren Buse Varol, ayrıca Arka Sokaklar Dizisinde Yasemin İsimli bir Polis memurunu canlandırdı.

ALİŞAN'IN ESKİ NİŞANLILARI KİMDİR: Alişan nişanlı olmayı seven ama iş evliliğe gelince tüyen biri olarak nam saldı. Bunun sebeplerinden biri de eski nişanlıları. Buse Varol'dan önceki 2 nişanlısını da evlilik arefesinde yüz üstü bıraktı. Onlardan biri Esra Erol'un kardeşi diğeri de Mehmet Ali Erbil'in kızıydı.