Alişan Buse Varol evlendi Buse Varol'un o hamlesi şok 'Ne çabuk...'

Alişan Buse Varol evlendi Buse Varol'un o hamlesi şok 'Ne çabuk...'

Alişan ve Buse Varol uzun süredir beklenen düğünleri dün akşam yapıldı. Düğüne başta Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere birçok isim katıldı. Ancak düğünden çok Alişan'ın eşi Buse Varol'un yaptığı hareket çok konuşuldu.

Alişan Buse Varol evlendi Buse Varol'un o hamlesi şok 'Ne çabuk...' - Sayfa 1

Ünlü şarkıcı Alişan ve Dostlar Mahallesi dizisidne tanışıp, aşk yaşamaya başladığu Buse Varol, dün akşam düzenlenen, ihtişamlı bir törenle dünyaevine girdi. Düğüne, magazin camiasından birçok ünlü isim katılırken, düğüne katılanlar arasında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'da vardı.

Alişan Buse Varol evlendi Buse Varol'un o hamlesi şok 'Ne çabuk...' - Sayfa 2

Düğünde Alişan ve Buse Varol çiftini yalnız bırakmayanlar arasında Süleyman Soylu'da vardı. Ancak Alişan ve Buse Varol düğünden daha çok konuşulan bir şey vardı. O da Buse Varol'un düğünden hemen sonra yaptığı o hareket...

Alişan Buse Varol evlendi Buse Varol'un o hamlesi şok 'Ne çabuk...' - Sayfa 3

12 gün önce Alişan ile fotoğrafını paylaşan Buse Varol, "Bu Alişan ile Varol olarak son fotoğrafım. Allah'ın izniyle 12 gün sonra Tektaş olarak ilk fotoğrafımızı koyacağım" demişti.

Alişan Buse Varol evlendi Buse Varol'un o hamlesi şok 'Ne çabuk...' - Sayfa 4

Sözünde duran oyuncu düğünden fotoğraf paylaşmak yerine ilk iş olarak soyadını değiştirdi. Oyuncu Buse Varol ve türkücü Alişan, magazin dünyasında yılın düğünü olarak adlandırılan törenle evlendi. Düğüne 20 dakika kala paylaşım yapmayı bırakan Buse Varol, soyadını değiştirmek için Instagram'a girdi.