BIST 1.321
DOLAR 8,01
EURO 9,51
ALTIN 464,99

Alişan Buse Varol aşkında bomba gelişme "Yıldırım nikahı"

Ece Erken, sunuculuğunu yaptığı yayında "Alişan ve Buse nişan, düğün, söz yapmadan direkt nikâh kıyacaklar" diyerek çiftin evlenmeye karar verdiklerini duyurdu.

Alişan, Eda Erol'la yollarını ayırdıktan sonra, Dostlar Mahallesi setinde tanıştığı Buse Varol'la aşk yaşamaya başlamış, çift geçtiğimiz günlerde evlilik için ilk adımı atmıştı. Alişan, sevgilisi Buse Varol'u evine davet edip ailesiyle tanıştırmıştı. Alişan'ın yakın dostu Ece Erken, katıldığı bir programda tanışma haberini şu sözlerle duyurmuştu: "Dün Buse, Alişan'ın evine gitti ve Suzan abla gelinini çok sevdi. İlk adımlar atıldı, haberiniz olsun!"

Ece Erken, çift arasında yaşanan yeni bir gelişmeden daha bahsetti. Erken, sunuculuğunu yaptığı yayında "Alişan ve Buse nişan, düğün, söz yapmadan direkt nikâh kıyacaklar" diyerek çiftin evlenmeye karar verdiklerini duyurdu.

Öte yandan sürekli cimri olduğu haberleriyle gündeme gelen Alişan, geçtiğimiz gün verdiği her hediyeyi sosyal medyadan paylaşınca takipçilerinin hışmına uğramıştı. Alişan, sevgilisi Buse Varol'u da alıp arkadaşı Aslı Karasaç'ın doğumu için ziyarete gitmişti. Bebeğe altın takan Alişan fotoğrafın altına, "Taktığım altının büyüklüğü ve ağırlığından yastığa takamadık. O derece yani" notunu düşmüştü. Takipçiler ise Alişan'a "Görgüsüz" yorumumu yağdırmıştı.

Yine önceki günlerde ikili Nişantaşı’nda baş başa yemek yemişti. Mekandan el ele ayrılan çift, ilişkileriyle ilgili sorular üzerine “Allah’a şükür her şey yolunda. Yeni yıl bizim için çok güzel olacak” demişti.