Ali Sunal duyurdu! Güldür Güldür Show'tan müjdeli haber geldi

Ünlü oyuncu Ali Sunal, Show TV ekranlarının fenomen yarışması Güldür Güldür Show'un yayınlanacağı tarihi sosyal medya hesabından açıkladı.

Show TV erkanlarının sevilen programı Güldür Güldür Show'dan beklenen haber sonunda geldi. Kadrosunda; Açelya Topaloğlu, Ali Sunal, Alper Kul, Aycan Koptur, Aziz Aslan, Berkay Tulumbacı, Burak Topaloğlu, Doğa Rutkay, Ecem Erkek, Emre Altuğ, Evrim Akın, Mahir İpek, Meltem Yılmazkaya, Onur Atilla, Onur Buldu, Özgün Aydın, Simge Günsan, Sinan Çalışkanoğlu, Uğur Bilgin, Ünal Yeter gibi birbirinden yetenekli isimleri  bulunduran programın yayın tarihi açıklandı. 

Ali Sunal, "Gülümsemenin değişmez adresi Güldür Güldür, 16 şubat cumartesi 20.00'de Show Tv'de kendinizi mutlu etmek isterseniz bekleriz" notuyla, yapımcılığını BKM’in üstlendiği programın bu hafta başlayacağını duyurdu.

KADROYA YENİ KATILAN İSİMLER DİKKAT ÇEKİYOR: Yeni sezona hazırlanan Güldür Güldür Show kadrosuna katılan Emre Altuğ, Evrim Akın, Sinan Çalışkanoğlu ve Açelya Topaloğlu ile de dikkat çekiyor.

SİNAN ÇALIŞKANOĞLU: Ekim 2017 de Show TV de yayınlanan Klavye Delikanlıları adlı Dizide Veli Karakterini canlandıran Sinan Çalışkanoğlu'nun da kadroya dahil edildiği geçtiğimiz ay açıklanmıştı.