Ali Koç açıklamıştı Berke'ye dünya devi talip oldu

Ali Koç açıklamıştı Berke'ye dünya devi talip oldu

İspanyol medyası, Fenerbahçe'nin genç kalecisi Berke'yi Courtois ve Jan Oblak'a benzetirken Atletico Madrid'in uzun süredir genç yıldızı takip ettiğini duyurdu.

Ali Koç açıklamıştı Berke'ye dünya devi talip oldu - Sayfa 1

Sezon başında Manchester City'nin ciddi bir şekilde ilgilenmesine rağmen 2.5 milyon euro karşılığında Altınordu'dan Fenerbahçe'ye transfer olan Berke Özer ile İspayol devi Atletico Madrid'in ilgilendiği iddia edildi.

Ali Koç açıklamıştı Berke'ye dünya devi talip oldu - Sayfa 2

GENÇ TAKIMDAN BERİ TAKİP EDİLİYOR: Mundo Deportivo'da yer alan habere göre; Atletico Madrid, Altınordu genç takımından beri Berk Özer'i takip ediyor. Berke için "Yeni Jan Oblak ya da Courtois olabilir" ifadelerine yer verilirken, Atletico Madridli yetkililerin Berke'yi, Altınordu ve Milli Takımların altyapılarından bu yana takip ettiği aktarıldı.

Ali Koç açıklamıştı Berke'ye dünya devi talip oldu - Sayfa 3

DEVLER YAKIN TAKİPTE: Fenerbahçe'nin büyük gelecek beklediği Berke için sadece Atletico Madrid'in devrede olmadığı belirtilen haberde, Barcelona ve Manchester City'in de oyuncuyu izlediği belirtildi.

Ali Koç açıklamıştı Berke'ye dünya devi talip oldu - Sayfa 4

ALİ KOÇ DUYURMUŞTU: Daha önce Berke'yi Atletico Madrid'in istediğini açıklayan Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, ''Berke'nin talipleri oynamadan bile üst düzey oynadığı anda kimler kimler ister.'' açıklamasını yapmıştı.