Ali Ağaoğlu'na muhteşem doğum günü hediyesi

Ağaoğlu Holding'in patronu Ali Ağaoğlu, dede oldu. Ali Ağaoğlu'na bu mutluluğu yaşatan; tek nikahlı eşi Sema Ağaoğlu'ndan olan oğlu Alican Ağaoğlu ile evli olan gelini Miray Ağaoğlu oldu

Ali Ağaoğlu'na muhteşem doğum günü hediyesi - Sayfa 1

'Küçük Hanımım' diye hitap ettiği sondan bir önceki sevgilisi Petek Ertüre'den 5 yaşında bir oğlu olan işadamı Ali Ağaoğlu, önceki gün dede oldu. Ali Ağaoğlu'na bu mutluluğu yaşatan, geçen ay ilk ve tek nikahlı eşi Sema Ağaoğlu'ndan olan oğlu Alican Ağaoğlu ile evlenen gelini Miray Ağaoğlu oldu. Sabah gazetesi yazarı Bülent Cankurt'un yazısına göre, Miray Hanım, önceki akşam Acıbadem Maslak Hastanesi'nde 'ışığın kaynağı' anlamına gelen Alin adını verdikleri kızlarını dünyaya getirdi.

110
Ali Ağaoğlu'na muhteşem doğum günü hediyesi - Sayfa 2

3.5 kilo doğan Alin'in de, anne Miray Hanım'ın da sağlık durumu gayet iyiymiş. Yarın 64 yaşına basacak olan Ali Ağaoğlu, bundan daha güzel bir doğum günü hediyesi alamazdı herhalde. Müjdeli haberi alır almaz eşi Sema Hanım ile hastaneye koşan ve mutluluktan ayakları yere basmadığı konuşulan Ali Ağaoğlu, torunu için cömertliğini de konuşturmuş. Ali Ağaoğlu'nun, torununa Maslak 1453'ten lüks bir daire hediye etmiş.

210
Ali Ağaoğlu'na muhteşem doğum günü hediyesi - Sayfa 3

İki yıllık beraberliklerinin ardından geçen ay başında sessiz sedasız nikah masasına oturan Alican-Miray Ağaoğlu çifti, kızlarını sağlıkla kucaklarına aldıkları için mutluluktan havalara uçuyormuş.

310
Ali Ağaoğlu'na muhteşem doğum günü hediyesi - Sayfa 4
410