Ali Ağaoğlu yeni yıla 'ateşten çember' uyarısıyla girdi

Ünlü işadamı Ali Ağaoğlu, 2019 yılına Uludağ'da sahibi olduğu otelde ailesiyle birlikte girdi. Geri sayım yapan Ağaoğlu, ardından da eşi Semra Ağaoğlu ile dans etti.

Ağaoğlu Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ali Ağaoğlu, 2019 yılına Uludağ'da sahibi olduğu otelde ailesiyle birlikte girdi. Ailesinin kendisi için her şeyden önemli olduğunu belirten Ali Ağaoğlu, torunuyla ilk kez Uludağ'da yılbaşı kutladığını söyledi. "2018 çok olumlu bir yıl değildi. 2019 yeni umutlar ile hem ülkemiz için hem dünya için barış ve refah yılı olur" diyen Ali Ağaoğlu, "Bulunduğumuz coğrafya ateşten bir çember, bizim bunun üstesinden gelmemiz için birlik ve beraberliğimize daha çok önem vermemiz lazım" dedi.

Gecede eşi Semra Ağaoğlu ile dans eden Ali Ağaoğlu, " İnşallah 2018 bütün kötülükleri ile birlikte geride kalmıştır. Hem dünya için hem Türkiye için 2018 çok olumlu bir yıl değildi. 2019 yeni umutlar ile hem ülkemiz için hem dünya için barış ve refah yılı olur. Yeni yıla yeni umutlar ile giriyoruz" dedi.

"Uludağ benim için maddiyattan çok manevi yönden önemli olan bir yer" diyen Ali Ağaoğlu, "Ailem benim için her şeyden önemli ailem ile yılbaşlarını Uludağ'da kutluyorum. Onun için çoluk çocuğumla yeni yıla girmek beni daha çok mutlu ediyor. Biliyorsunuz torunum da oldu. Torunum ile Uludağ'da yılbaşını kutlamak ayrı bir duygu" ifadelerini kullandı.