Alfa Romeo Setlvio Türkiye'ye geldi işte satış fiyatı

Alfa Romeo Setlvio modelini Türkiye'de satışa sundu. Peki Alfa Romeo Setlvio kaç liradan satılıyor benzinli modellerin yanında dizeli var mı? İşte Alfa Romeo Setlvio ve fiyatı;

Alfa Romeo Setlvio Türkiye'ye geldi işte satış fiyatı - Sayfa 1

Alfa Romeo tarihindeki ilk SUV modeli Stelvio, ülkemizde satışa sunuldu. Premium SUV segmentinde dengeleri değiştirecek tasarım olarak lanse edilen Alfa Romeo Setlvio, verimli ve güçlü motoru ile dikkat çekiyor. Alfa Romeo Stelvio, 430 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa çıktı. Alfa Romeo Stelvio'da 2.0 litre hacminde benzinli motor bulunuyor. Son hızı 230 km/s olan 2.0 litre benzinli Alfa Romeo Stelvio, 100 km'de ortalama 7,0 litre yakıt tüketiyor.

14
Alfa Romeo Setlvio Türkiye'ye geldi işte satış fiyatı - Sayfa 2

Alfa Romeo Setlvio adını İtalya'nın en yüksek dağ geçidi olan Passo dello Stelvio'dan aldı. Euro NCAP testlerinde kendi segmentinin en yüksek güvenlik puanını alarak farkını ortaya koyan Alfa Romeo Stelvio, rakipsiz bir SUV olduğunu kanıtlıyor. Yenilenen ve standartları daha da yukarı çekilen değerlendirme kriterlerine göre yüzde 97’lik yetişkin yolcu koruma notuyla 5 yıldız alan Stelvio’da, başta fren mesafesini önemli oranda düşüren Entegre Fren Sistemi (IBS) öne çıkıyor.

24
Alfa Romeo Setlvio Türkiye'ye geldi işte satış fiyatı - Sayfa 3
34
Alfa Romeo Setlvio Türkiye'ye geldi işte satış fiyatı - Sayfa 4
44