BIST 1.120
DOLAR 7,62
EURO 8,89
ALTIN 457,87

Aleyna Tilki'nin tuvaletteki klibi! Dipsiz Kuyum şarkısındaki Mevlana sözü

Aleyna Tilki bir dönem sevgilisi olarak da anılan Emrah Karaduman'ın Dipsiz Kuyum şarkısı ile konuşuluyor. Bugün yayınlanan Dipsiz Kuyum feat. Aleyna Tilki" video klibi kısa sürede en çok izlenenler arasına girdi. Şarkının sözleri dikkat çekici:

Emrah Karaduman'ın yakında yayınlanacak olan "Bombar Duman" albümünün ilk şarkısı "Dipsiz Kuyum feat Aleyna Tilki" video klibiyle yayınlandı. Sözleri ve düzenlemesi Emrah Karaduman imzası taşıyan Dipsiz Kuyum şarkısı tuvalette çekildi. Aleyna Tilki'nin yorumladığı şarkının bir dizesi de Mevlana'dan alıntı.

Aleyna Tilki ile Emrah Karaduman'ın bir dönem sevgili oldukları iddia edilmişti. Şarkının sözleri bu açıdan hayli dikkat çekici oldu. Karaduman 'Mevlana'dan alıntılayarak yazdığı şarkı sözlerinde bir aşkı anlatıyor. Şarkının 'Gönül almayı bilmeyene ömür emanet edilmez' satırları Mevlana'ya ait.

DİPSİZ KUYUM ŞARKI SÖZLERİ : Misafir çocuğu gibiydin / Geldin dağıttın gittin / Ben her gün kokunu öperdim / Yazıp sustuğum sendin/ Gönül almayı bilmeyene ömür emanet edilmez / Kaderin izin vermediğine şansın gücü yetmez/ Düşmeye doyamadığım dipsiz kuyumdun / Kırılan hayallerimin başrolü oldun / Seni affedecek yollar bulmaktan yoruldum / Seni ben gibi kim sever sanıyorsun?

Dipsiz Kuyum şarkısının sözleri ve düzenlemesi Emrah Karaduman'a ait. Sözlerin bir kısmı ise Mevlana'dan alınma... İşte Dipsiz Kuyum feat.