Aleyna Tilki'nin gizli aşkı ortaya çıktı işte o sürpriz isim!

Aleyna Tilki'nin sevgilisi kim? Uzun süredir Los Angeles'ta olan Aleyna Tilki'nin sosyal medya fenomeni Mustafa Mert Koç ile birlikte çekilmiş fotoğrafı ortaya çıktı. Aleyna Tilki ve Mustafa Mert Koç sevgili mi?

Son dönemin en çok konuşulan isimlerinden biri kuşkusuz Aleyna Tilki.... Gerek yaptığı şarkılar, gerek yaptığı açıklamalar ve aklınıza ne gelirse her hareketi en ince ayrıntısına kadar magazin gündemine her daim damga vuruyor.

Aleyna Tilki'nin aşk hayatı ise tam bir muammaydı aslında. Ortaya atılan tek bir iddia vardı o da Aleyna Tilki'nin 'Cevapsız Çınlama' şarkısında beraber çalıştığı ve iş yaşamında her daim birlikte çalıştığı Emrah Karaduman ile aşk yaşadığıydı.

Hem Aleyna Tilki hem Emrah Karaduman bu iddiaları defalarca reddetse de dedikoduların ardı arkası bir türlü kesilmedi. Bu ikilin her zaman bir çift olduğu inancı sürdü gitti. Ancak Aleyna Tilki gönlünü başka birine kaptırmış olabilir.

Sürekli Los Angeles'a gidip gelen hayatının bir kısmını orada geçiren Aleyna Tilki bildiğiniz üzere sık sık oradan fotoğraflarını paylaşıyor. Ancak Aleyna Tilki'nin uzaklarda olması onun yakalanmasına engel olmadı.