MAGAZİN

Aleyna Tilki söyledi Şeyma Subaşı dans etti!

O Ses Türkiye’nin yılbaşı çekimlerinde Aleyna Tilki söyledi, Şeyma Subaşı dans etti.

Yılbaşı gecesi yayınlanacak 'O Ses Türkiye Yılbaşı Özel' programı çekimleri yapıldı. Programa ünlü yağdı...O Ses Türkiye 2018 yılbaşı özel programında sahneye çıkacak ünlü isimler arasında Aleyna Tilki'de yer aldı. O Ses Türkiye yılbaşı özel programına ait çok özel görüntüler instagramdan yayılmaya başladı. Bu videolardan birinde Aleyna Tilki 'Sen Olsan Bari' şarkısını söylerken Şeyma'nın dans ettiği de görülüyor.

TV8'in yılbaşı klasiği olan O Ses Türkiye'nin 31 Aralık gecesi yayınlanacak özel bölümünde, Cem Yılmaz, Aleyna Tilki, Ozan Güven, Özkan Uğur, Zafer Algöz, Tolga Sarıtaş, Gizem Karaca, Cenk Tosun, Avatar Atakan ve ünlü teknik direktör Yılmaz Vural konuk olacak. O Ses Türkiye yılbaşı özel bölümüyle 31 Aralık Pazar 20.00'de TV8'de!

(Türkiye merkezli olarak yayın yapan internethaber.com sanal ortamda haberciliğe başlayan ilk haber sitelerinden biridir. 60 kişilik bir haber kadrosuna sahip olan internethaber.com, 2000 yılında İnternethaber Yayın Grubu adı altında faaliyete başladı. İstanbul Beşiktaş'ta ofisi bulunan İnternethaber Yayın Grubu bünyesinde tematik özellikli 11 site yer almaktadır. Bu siteler arasında gazeteciler, memurhaber, ekofinans, internetspor, elmaelma, haberoku, cevaplatv, haberciler, sinemakeyfi sporoku bulunuyor. 24 saat kesintisiz haber yayını yapan internethaber sitesinde Gündem, Siyaset, Spor, Magazin, Medya, Memur, Yaşam, Sağlık, Eğitim, Burç ve Son Dakika haberleri yer alıyor. İnternethaber.com sitesi Beşiktaş'ta Barbaros Bulvarı, Karahasan Sokak Numara 11'de hizmet veriyor.)

Sitene Ekle
Yorumlar