BIST 1.124
DOLAR 7,66
EURO 8,91
ALTIN 458,49

Aleyna Tilki servet değerinde otomobil aldı

İlk olarak ismini Yetenek Sizsiniz Türkiye ile duyuran 18 yaşındaki güzel şarkıcı Aleyna Tilki, kendisine son model lüks bir otomobil aldı. Aleyna Tilki'nin yarısını peşin yarısını taksitle aldığı öğrenilen arabanın fiyatı dudak uçuklattı.

Önceki gün Nişantaşı City’s’de objektife yansıyan 18 yaşındaki şarkıcı Aleyna Tilki, koşar adım yeni aldığı araca binip uzaklaştı. Genç şarkıcının 98 bin euro’luk (yaklaşık 700 bin TL) Porsche Macan marka otomobili, yarısını peşin yarısını taksitle aldığı öğrenildi.

KOREOGRAFİ YAPARKEN SAKATLANMIŞTI: Dans çalışması esnasında sakatlandığını söyleyen Aleyna Tilki, "Stüdyoda dans çalışması yaparken kaslarımda zedelenme oldu. Türkiye'de daha önce hiç görülmemiş ve yapılmamış bir dans çalışması hazırlıyoruz. Yoğun bir şekilde bu koreografiye çalışırken de dizimden sakatlandım" açıklamasını yapmıştı.

ALEYNA TİLKİ KİMDİR?: İlk olarak ismini Yetenek Sizsiniz Türkiye ile duyuran Aleyna Tilki, kısa sürede kariyer basamaklarını hızla çıktı. 2000 yılında dünyaya gelen Aleyna Tilki aslen Konyalıdır. Şuanda halen lise öğrencisi olan Aleyna Tilki 1,65 boyunda ve 48 kilodadır. Yetenek Sizsiniz Türkiye yarışmasında Gesi Bağları'nı söyleyerek hafızalara kazınan Aleyna Tilki Cevapsız Çınlama şarkısı ile popüler olmuştur.

Aleyna Tilki (d. 28 Mart 2000, Konya), Türk şarkıcı. Ağustos 2016'da "Cevapsız Çınlama" single'ı ile Türkiye'de ses getiren bir çıkış yakalayarak tanındı.