Aleyna Tilki dudak dudağa görüntüleri gerisi çok fena!

Bir süredir Los Angeles'ta bulunan ve adı Mustafa Mert Koç ile anılan Aleyna Tilki, bir alışveriş merkezinde adı David olan bir gençle öpüşürken yakalandı. Aleyna Tilki dudak dudağa olan bu fotoğraflara ne diyecek merak konusu.

Herkesin dilin o var; Aleyna Tilki... Hem şarkılarıyla, hem her hareketiyle hem de aşk skandalları ile magazin gündemini oldukça meşgul ediyor Aleyna Tilki. Şu sıralar Los Angeles'ta olan Aleyna Tilki, oradan buraya yetişiyor desek hata olmaz. Bol bol malzeme veren Aleyna Tilki, geçtiğimiz günlerde bir aşkla gündeme gelmişti ama bu kez çok fena yakalandı...

Önce, Cevapsız Çınlama şarkısında beraber çalıştığı Emrah Karaduman ile aşk yaşadığı iddia edilmişti Aleyna Tilki'nin. İkili iddiaları ne yalanladı ne doğruladı Her zaman askıda kaldı ama Aleyna Tilki’nin Türkiye’deki sevgilisi Emrah Karaduman’la ayrıldığı geçen hafta medyaya yansımıştı ve böylece bir aşkın bir zamanlar olduğu anlaşılmıştı.

Geçtiğimiz günlerde de Mustafa Mert Koç olayı patlak verdi. Sosyal medya fenomeni Mustafa Mert Koç ile Aleyna Tilki Los Angeles sokaklarında baş başa dolaşırken görüntülendiler. Aşk iddiaları alevlendi. Hatta Mustafa Mert Koç'un halası fotoğrafa 'Yakışır koçuma' yorumunda bulunurken iddialardı doğrulamış oldu ama...

Hem Aleyna Tilki hem Mustafa Mert Koç, Instagram'ın hikaye bölümünden aşk iddialarını kesin bir dille yalanladılar. Los Angeles'ta bulunan iki Türk arkadaş olarak birlikte vakit geçirdiklerini söylediler... Ama Aleyna Tilki'nin bundan sonra daha büyük skandalı patlak verdi.