Aleyna evime gelince sütyen takacağım demişti o sözlerine açıklık getirdi

Aynur Aydın önceki gün katıldığı bir radyo programında Aleyna Tilki hakkında samimi açıklamalarda bulunmuştu. Önceki akşam Karaköy Çilek'te sahne alan şarkıcı, arkadaşı Aleyna Tilki hakkındaki sözlerine açıklık getirdi.

Şarkıcı Aynur Aydın önceki gün katıldığı bir radyo programında Aleyna Tilki hakkında samimi açıklamalarda bulunmuştu. Sunucunun ''Sosyal medyada Aleyna Tilki ile paylaştığınız videolardan gördüğüm kadarıyla çok eğleniyorsunuz. Yoksa eğlenmiyor musunuz?'' diye yorumlamasının ardından Aynur Aydın, ''Aleyna evime gecenin 12'sinde çiğköftelerle geliyor. Evet çok eğleniyoruz. Ama artık Aleyna eve geldiğinde sütyen giyiyorum. En son bir videomu çekti. Evdeyiz sütyen takmamışım. O görüntüler 350 bin kişi tarafından izlenmiş.'' demişti.

Önceki akşam Karaköy Çilek'te sahne alan şarkıcı Aynur Aydın, arkadaşı Aleyna Tilki hakkındaki sözlerine açıklık getirdi.

Şarkıcı, "Gülben Ergen'i örnek alıyorum" şeklinde çıkan haberlere ise "Arkadaşlar benim burada da demek istediğim şey; bu kadar saldırıya maruz kalmasına rağmen çok dik bir duruş sergiledi Gülben Ergen. Ben bunu örnek alıyorum" ifadelerini kullandı.