GÜNCEL

Aldatan kocasını böyle dövdü!

Görüntülerin adresi Brezilya. Uzun süredir kendisini aldattığını düşündüğü kocasını takibe alan kadın tepkisini sokakta kocasını döverek gösterdi. O anlar orada bulunanlar tarafından saniye saniye kaydedildi.

Brezilya'da öfkeli kadın kendisini aldatan kocasını evlerinin önünde bidonla dövdü. Öfkesini almayan kadın kocasını yere yatırıp vurmaya devam etti. Kocası kadına tepki vermek istese de başarılı olamadı. O anlar cep telefonuyla böyle kaydedildi. Görüntüler ise kısa sürede sosyal medyada yayınlandı ve binlerce kez izlendi. İşte o görüntüler...

(Ulusal yayın yapan internethaber.com sanal ortamda haberciliğe başlayan ilk haber sitelerinden biridir. Türkiye'nin tanığı pek çok isim yazar kadrosunda yer almakta. Okur yorumlarının yanı sıra açık görüş köşesinden mesleki yazılara ve blog yazarlarına yer vermektedir. Açık görüşte 20'ye yakın uzman yazar olarak yer almaktadır. 60 kişilik bir haber kadrosuna sahip olan internethaber.com, 2000 yılında İnternethaber Yayın Grubu adı altında faaliyete başladı. İstanbul Beşiktaş'ta ofisi bulunan İnternethaber Yayın Grubu bünyesinde tematik özellikli 12 site yer almaktadır. 24 saat kesintisiz haber yayını yapan internethaber sitesinde güncel haberler ile birlikte, politika, sağlık, magazin, spor, memur ve eğitim ile son dakika haberleri yer alıyor.)

Sitene Ekle
Yorumlar