BIST 1.314
DOLAR 7,88
EURO 9,33
ALTIN 478,60

Akşener'in yeni partisi tutar mı tutmaz mı hesap verme vakti!

Hürriyet gazetesi yazarı Ahmet Hakan, Meral Akşener'in yeni partisi 'tutar mı tutmaz mı?' sorusunu bugünkü köşesinden kendi üslubuyla yanıtladı. Ahmet Hakan, yazısında Akşener'in partisine katılan Koray Aydın'ın FETÖ açıklamasını da hatırlattı.

Hürriyet gazetesi yazarı Ahmet Hakan, Meral Akşener'in yeni partisi 'tutar mı tutmaz mı?' sorusunu bugünkü köşesinden kendi üslubuyla yanıtladı. Akşener'in yeni partisinin başarılı yada başarısız olmasının yapacağı tercihlere bağlı olduğunu yazan Ahmet Hakan, Akşener'in partisine katılan Koray Aydın'ın eski defterlerini de açtı. Ahmet Hakan, Koray Aydın'ın daha önce katıldığı bir televizyonda Meral Akşener'in 'FETÖ projesi' olduğu yönündeki açıklamalarını hatırlattı. İşte Ahmet Hakan'ın Meral Akşener ve Koray Aydın yazısının detayları...

Meral Akşener... Tutar mı, tutmaz mı? Kural dışı bir şekilde önü kesilmeye çalışılırsa... Uzun, orta ve hatta kısa vadede kazanan Meral Akşener olur.

“Güçlü bir merkez sağ parti” kurmak yerine “yeni bir MHP” kurmayı tercih ederse... Akşener rüzgârını, Akşener meltemine dönüştürmüş olur.

AK Parti tabanını ikna etmek yerine CHP tabanına göz kırparsa... Tayyip Erdoğan, Akşener’den çok memnun olur.