BIST 1.105
DOLAR 8,37
EURO 9,78
ALTIN 507,96
DÜNYA

Akıl almaz olay! Arsız maymun küçük kızı yumrukladı

ÇİN'de bulunan bir hayvanat bahçesinde maymun kendisine yemek veren küçük kıza yumruk attı. O anlar kameraya böyle yansıdı.

ÇİN'de bir hayvanat bahçesinde maymuna yaklaşan ziyaretçiler onu beslerken beklemedikleri tepkiyle karşılaştı. Maymunu beslemek için yakın mesafede çömelerek yiyecek verilirken, maymun bir anda küçük kıza yumruk attı. Yaşanan o anlar kameraya böyle yansıdı.

(Türkiye merkezli olarak yayın yapan internethaber.com sanal ortamda haberciliğe başlayan ilk haber sitelerinden biridir. 60 kişilik bir haber kadrosuna sahip olan internethaber.com, 2000 yılında İnternethaber Yayın Grubu adı altında faaliyete başladı. İstanbul Beşiktaş'ta ofisi bulunan İnternethaber Yayın Grubu bünyesinde tematik özellikli 11 site yer almaktadır. Bu siteler arasında gazeteciler, memurhaber, ekofinans, internetspor, elmaelma, haberoku, cevaplatv, haberciler, sinemakeyfi sporoku bulunuyor. 24 saat kesintisiz haber yayını yapan internethaber sitesinde Gündem, Siyaset, Spor, Magazin, Medya, Memur, Yaşam, Sağlık, Eğitim, Burç ve Son Dakika haberleri yer alıyor. İnternethaber.com sitesi Beşiktaş'ta Barbaros Bulvarı, Karahasan Sokak Numara 11'de hizmet veriyor.)

Sitene Ekle
Yorumlar