BIST 1.565
DOLAR 7,46
EURO 9,07
ALTIN 443,45

Ak Parti kongresine katılan sürpriz isimler!

Türkiye Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan ile eşi Emine Erdoğan, Ankara Spor Salonu'nda düzenlenen AK Parti 6. Olağan Büyük Kongresi'ne katıldı.

Ak Parti 6'ncı Olağan Büyük Kongresi Ankara'da gerçekleşti. Ankara Arena Spor Salonu çevresinde polis ekipleri güvenlik önlemi aldı. Spor salonuna çıkan yollar araç trafiğine kapatıldı.Türkiye'nin farklı noktalarından gelen binlerce Ak Partili, güvenlik noktalarından geçerek salona girdi. Dışarıda kalan binlerce kişi ise kongreyi salon dışında takip etti.

Türkiye Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan ile eşi Emine Erdoğan, Ankara Spor Salonu'nda düzenlenen AK Parti 6. Olağan Büyük Kongresi'ne katıldı. Salona, eşi Emine Erdoğan ile gelen Başkan Erdoğan, kurulan platform üzerinde salonu dolaşarak partilileri ve delegeleri selamladı.

Ak Parti 6'ncı Olağan Büyük Kongresi'ne Bülent Arınç, Suat Kılıç, Köksal Toptan, Abdulkadir Aksu gibi uzun zamandır ortalıkta görünmeyen isimler de katıldı. İŞTE AK PARTİ KONGRESİNDEN KARELER...