Ak Parti Gaziantep milletvekili Müslüm Yüksel'i hüngür hüngür ağlatan açılış

Ak Parti Gaziantep milletvekili Müslüm Yüksel'i hüngür hüngür ağlatan açılış

AK Parti Gaziantep Milletvekili Müslüm Yüksel, Şahinbey Belediyesi tarafından yaptırılan ve merhum babasının adını taşıyan Abdulkadir Yüksel Cami'nin açılışında gözyaşlarına hakim olamadı.

Ak Parti Gaziantep milletvekili Müslüm Yüksel'i hüngür hüngür ağlatan açılış - Sayfa 1

25 Eylül 2017 yılında Meclisteki odasında geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybeden AK Parti Gaziantep 27. Dönem Milletvekili Abdulkadir Yüksel’in oğlu AK Parti Gaziantep Milletvekili Müslüm Yüksel, Şahinbey Belediyesi tarafından Mavikent Mahallesi'nde yaptırılan babasının adının verildiği caminin açılışında gözyaşlarını tutamadı.

Ak Parti Gaziantep milletvekili Müslüm Yüksel'i hüngür hüngür ağlatan açılış - Sayfa 2

Yüksel konuşmak için kürsüye çıktığında duygusal anlar yaşandı. Kelimeler boğazına düğümlenen Yüksel, gözyaşlarına hakim olamadı. 

Ak Parti Gaziantep milletvekili Müslüm Yüksel'i hüngür hüngür ağlatan açılış - Sayfa 3

Abdulkadir Yüksel ile kısa zamanda çok güzel dostlukları olduğunu vurgulayan Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, “Abdulkadir Yüksel, Allah rahmet eylesin çok değerli bir kardeşimizdi. Beraber hacca gitmiştim. Hac arkadaşımdı. 

Ak Parti Gaziantep milletvekili Müslüm Yüksel'i hüngür hüngür ağlatan açılış - Sayfa 4

 Buradaki bütün sevaplardan inşallah kendisi de hissedar olacak. Bu Mavikent'te yapılan ikinci camimiz inşallah sayıları daha da artacak. Camimizin hayırlı olmasını diliyorum” dedi.