BIST 1.212
DOLAR 7,80
EURO 9,26
ALTIN 482,79

Ajda Pekkan'ın eşleri kimdir biri 6 günde bitti öbürünü aldattı?

Ajda Pekkan'ın ilk adı Ayşe'dir. İlk evliliğini de 28 yaşındayken 19 yaşındaki Coşkun Sapmaz ile yaptı. Peki kimdir Coşkun Sapmaz ve Ajda Pekkan'ın ikinci eşi Erol Yaraş...

AJDA PEKKAN HAKKINDA BİLİNMEYENLER Türk müziğinin tartışmasız 'Star' isimlerinden biri Ajda Pekkan. Yaşlanmayan güzel olarak Türk halkına 'bakımlı' olmanın dersini veren Ajda Pekkan, eşleri ve sevgilileri ile de olay olan bir isim. Özellikle de 6 gün süren evliliği vaktiyle çok konuşulmuştu. Peki kimdir Ajda Pekkan'ın o eşi, ünlü star şu anda kaç yaşında ve aslen nereli? Gelin Ajda Pekkan'ın hayatının bilinmeyenlerine bir gözatalım.

AJDA PEKKAN KAÇ YAŞINDA? Ajda Pekkan denince ilk akla gelen yaşı oluyor. Estetik, bakım ve sporun bir insanı ne kadar genç tutabileceğinin canlı örneği olan Ajda Pekkan 12 Şubat 1946 doğumlu. Yani tamı tamına 70 yaşında. Bu fotoğrafta gördüğünüz de onun çocukluk resmi.

AJDA PEKKAN KAÇ KEZ EVLENDİ? Süper Star ünvanını sonuna kadar hak eden Ajda Pekkan, gençlik döneminde çapkınlıkları ile de hayli meşhurdu. Özellikle 20'li yaşlarının sonunda özel hayatıyla magazin dünyasını altüst etmişti. Bu dönemde Ajda Pekkan 2 kez evlenmiş ve 1 kez de nişanlanmıştı.

AJDA PEKKAN'IN EŞLERİ KİMDİR? Ajda Pekkan'ın ilk eşi Coşkun Sapmaz olmuş ve 17 Kasım 1973 tarihinde sürpriz bir şekilde evlenmişti. Ajda Pekkan'ın ikinci evlilik girişimi ise 1979 yılında bir gazeteciyle oldu. Erol Yaraş ile olan aşkı nişanlılıkta kaldı evliliğe gitmeden bitti. Ajda Pekkan'ın ikinci evliliği ise 1984 senesinde oldu. Evlendiği isim Ali Bars'dı ve o evlilikte Ajda Pekkan'ın eşini aldatması ile noktalandı.