Ahmet Kural'ın annesinden Çehov'lu paylaşım!

Şarkıcı Sıla Gençoğlu'nu darp eden oyuncu Ahmet Kural'ın annesi, sosyal medya hesabından konuya ilişkin olarak bir paylaşımda bulundu: "Eğer sen kusursuz olsaydın başkalarının kusurlarını bulup çıkarmaya bu kadar meraklı olmazdın."

Ahmet Kural'ın annesi tarafından sosyal medyada yapılan bir paylaşımın, Ahmet Kural'dan fiziksel şiddet gördüğünü söyleyerek suç duyurusunda bulunan Sıla'ya itafen yapıldığı iddia edildi.

"KUSURSUZ OLSAYDIN BAŞKALARININ KUSURLARINI BULMAYA MERAKLI OLMAZDIN" Sema Kural, 3 Kasım'da kişisel Facebook adresinde, Rus yazar Anton Çehov'un, "Eğer sen kusursuz olsaydın başkalarının kusurlarını bulup çıkarmaya bu kadar meraklı olmazdın" sözünü paylaştı.

"O HANIM HANIMCIK BİR KIZ" Sema Hanım, geçen yıl eşi Mesut Kural'la konserini izleyip, "O hanım hanımcık bir kız" dediği Sıla'ya yönelik yaptığı düşünülen paylaşım ile de oğlunun arkasında durdu.

Sıla'nın 3 ay uzaklaştırma kararı aldırdığı Ahmet Kural savcıya verdiği ifadede, kavganın popçunun aşk yaşadığı Okan Can Yantır yüzünden çıktığını söylediği iddia edilmişti.