Ahmet Kural ve Sıla barıştı! Sosyal medyayı sallayan fotoğraf

Evlenecekleri konuşulurken ani bir kararla yollarını ayıran Ahmet Kural-Sıla çifti, ayrılığa sadece 8 ay dayanabildi. Bir kitabın tanıtımında yazarla yan yana fotoğraf çektiren çiftin fotoğrafı sosyal medyaya düşünce barıştıkları ortaya çıktı.

Ahmet Kural ve Sıla barıştı! Sosyal medyayı sallayan fotoğraf - Sayfa 1

9 aylık bir birlikteliğin ardından evlenecekleri konuşulurken ani bir şekilde yollarını ayıran Sıla-Ahmet Kural çifti tekrar barıştı. İhanet ve şiddet iddialarıyla ayrıldıkları konuşulan çiftin son fotoğrafı, magazin gündemine bomba gibi düştü.

Ahmet Kural ve Sıla barıştı! Sosyal medyayı sallayan fotoğraf - Sayfa 2

Ayrılığa 8 ay dayanabilen Sıla ve Ahmet Kural çifti, hatırlanacağı üzere geçtiğimiz ocak ayında ani bir kararla ayrılmıştı. Çiftin ayrılığı hakkında ise iki iddia ortaya atılmıştı. İddialardan birisi Ahmet Kural'ın Sıla'ya şiddet uyguladığıydı, diğer bir iddia ise ihanetti.

Ahmet Kural ve Sıla barıştı! Sosyal medyayı sallayan fotoğraf - Sayfa 3

İkiliden bu konuyla ilgili hiçbir açıklama gelmedi. Birbirlerini takipten çıkardılar, fotoğrafları sildiler. Daha sonra Ahmet Kural, Sıla'yı yeniden takibe aldı ama şarkıcı bu takibe geri dönmedi. Hatta Ahmet Kural'ı engelledi.

Ahmet Kural ve Sıla barıştı! Sosyal medyayı sallayan fotoğraf - Sayfa 4

YENİDEN BİR ARADALAR: Ünlü çift aylar sonra yan yana görüntülendi. Bir kitabın tanıtımında yazarla yan yana fotoğraf çektiren çiftin fotoğrafı sosyal medyaya düşünce barışma haberleri magazin gündemine bomba gibi düştü. İkiliden konuyla ikili henüz bir açıklama gelmedi. İşte o fotoğraf...