Ahmet Kural Sıla arasında kazan kaynıyor 'Demek ki gözlerin yalan söylemiş'

Ahmet Kural Sıla arasında kazan kaynıyor 'Demek ki gözlerin yalan söylemiş'

Aşkları sürpriz bir şekilde başlayıp sürpriz bir şekilde biten Ahmet Kural ve Sıla'nın neden ayrıldığı merak edilirken Ahmet Kural öyle bir açıklama yaptı ki herkes şoke oldu. Ahmet Kural 'Hiç aşık olmadım' deyince sosyal medya boş durmadı...

Ahmet Kural Sıla arasında kazan kaynıyor 'Demek ki gözlerin yalan söylemiş' - Sayfa 1

Onlar Türkiye'nin en favori çiftlerinden biriydi. Ahmet Kural ve Sıla'nın evleneceklerine kesin gözüyle bakılıyordu. Ama bir akşam Sıla bir anda hem Ahmet Kural ile olan fotoğraflarını sildi ardından Ahmet Kural'ı takipten çıkardı. Daha sonra ayrılık kesinleşti ve aynı hamleyi Ahmet Kural da yaptı. Bizler onları Türkiye'nin en yakışan çifti en tutkulu aşıkları ilan etmişken, Ahmet Kural öyle bir açıklama yaptı ki, işler çok fena kızıştı.

Ahmet Kural Sıla arasında kazan kaynıyor 'Demek ki gözlerin yalan söylemiş' - Sayfa 2

AŞKIN İLK FOTOĞRAFI BU OLMUŞTU; Şarkıcı Sıla'yla 10 aylık ilişkisini noktalayan Ahmet Kural, biten ilişkisi hakkında konuşmadan aşkın tarifini yaptı. Tarifinde "Aşka inandım ama hiç aşık olmadım" diyen Ahmet Kural açıklamasıyla şaşırttı. İşte Ahmet Kural'ın aşk tarifi: "İlahi aşk var efendim. Abiye duyulan aşk var, meslek aşkı var, bir kadına duyulan aşk var... Bu aşklar olmazsa olmuyor... Aşk güzel bir şey ya

Ahmet Kural Sıla arasında kazan kaynıyor 'Demek ki gözlerin yalan söylemiş' - Sayfa 3

AŞK HAYATINI GÜZELLEŞTİRİYORSA GÜZEL: "Ama hayatını güzelleştiriyorsa güzel. Hayatına değer katması lazım. Onun dışında bir de aşka inanmak diye bir şey var. Ben yaklaşık 48-49 aşk yaşadım diyormuşum. Aşka inandım ama hiç aşık olmadım." Ahmet Kural'ın bu açıklamasından sonra Sıla ile aşk yaşarken çekilmiş bir fotoğrafı sosyal medyada tekrar gündeme geldi.

Ahmet Kural Sıla arasında kazan kaynıyor 'Demek ki gözlerin yalan söylemiş' - Sayfa 4

Tüm bunlar üzerine Ahmet Kural ve Sıla sosyal medyada yine gündem konusu oldu. Ahmet Kural ve Sıla hakkında öyle yorumlar yapıldı ki, Ahmet Kural adeta tefe kondu. *Demek ki gözler de yalan söylermiş! *Sıla bunun üzerine güzel bir şarkı yazar artık. *Sıla seni terk etmekte ne kadar haklı olduğunu görmüş oldu!