Ahmet Kural aslen nereli kaç yaşında ailesini gördünüz mü?

Sıla hamile haberleri ile gündemin ilk sırasına tırmanan Ahmet Kural, ailesi ve özel hayatıyla merak konusu. Sıla'dan 3 yaş küçük olan Ahmet Kural kaç yaşında, aslen nereli ve anne babası kimdir?

Ahmet Kural aslen nereli kaç yaşında ailesini gördünüz mü? - Sayfa 1

Ahmet Kural Sıla ile olan ilişkisi ve sevgilisinin hamile olduğu iddiaları ile gündemin ilk sırasına oturdu. Sıla'dan 3 yaş küçük olan Ahmet Kural kaç yaşında, aslen nereli ve ailesi hakkında bilinmeyenler neler? İşler Güçler ve Sivas'ta çekilen Düğün Dernek filmi ile şöhretin zirvesine çıkan Ahmet Kural, bir süredir Sıla ile aşk yaşıyordu. Sıla'dan bir çocuk beklediği söylenen Ahmet Kural mutlu bir çocukluk geçirmiş. Instagram hesabında çocukluk günlerinden ve ailesinden özel kareler paylaşan Ahmet Kural, hayli renkli bir kişilik. İşte Ahmet Kural hakkında merak edilenler;

Ahmet Kural aslen nereli kaç yaşında ailesini gördünüz mü? - Sayfa 2

Ahmet Kural kaç yaşında: Sıla'dan 3 yaş küçük olması sebebiyle Ahmet Kural'ın yaşı hep merak konusu olmuştur. Sıla 37 yaşında, Ahmet Kural ise 10 Kasım 1982 doğumlu. Doğum yeri olarak nüfus kağıdında Kütahya yer yazıyor. Ancak Ahmet Kural aslen Kütahyalı değil.

Ahmet Kural aslen nereli kaç yaşında ailesini gördünüz mü? - Sayfa 3

Ahmet Kural aslen nereli: Ahmet Kural babası polis olduğu için bir çok ili gezdi. Doğum yeri de bu yüzden Kütahya olarak görünüyor. Ahmet Kural aslen Ankaralıdır.

Ahmet Kural aslen nereli kaç yaşında ailesini gördünüz mü? - Sayfa 4

Fotoğrafta gördüğünüz kişi Ahmet Kural'ın annesi. 1.73 boyunda olan Ahmet Kural, başarıyı komedi dalında elde etti. Özellikle çektiği sinema filmleri sayesinde tüm Türkiye'de tanındı.