BIST 1.193
DOLAR 7,93
EURO 9,30
ALTIN 484,61

Ahmet Çakar'dan olay derbi tahmini! Fenerbahçe yenilirse...

ENERBAHÇE ile Beşiktaş arasında oynanacak oylan derbiyle ilgili Ahmet Çakar'dan bomba tahminler geldi. Çakar, "Fenerbahçe bu derbiyi kaybederse, sezonu kaybeder" dedi.

FENERBAHÇE ile Beşiktaş arasında oynanacak oylan derbiyle ilgili Ahmet Çakar'dan bomba tahminler geldi. "Fenerbahçe bu derbiyi kaybederse, sezonu kaybeder" diyen Ahmet Çakar, "Bir mağlubiyet anında Cocu'yu takımın başında tutmak kolay olmaz. Daha sonra birçok oyuncu ve sportif direktör Comolli tartışılmaya başlanır ve iş Ali Koç'a kadar uzanabilir" ifadelerini kullandı. Ahmet Çakar iki takımın kadrolarını ve hocalarını da karşılaştırdı. İşte Ahmet Çakar'ın tahminleri...

İKİSİ ARASINDA KIYAS ÖLÇÜSÜZ OLUR... Güneş ile Cocu arasındaki kıyas, ölçüsüz bir kıyas olur. Öncelikle Güneş'in korkunç bir avantajı var, zira yıllardır Türkiye liglerinde hocalık yapıyor. Birçok derbi oynadı, atmosferi, rakibi, hakemi ve seyirciyi tanıyor. Cocu ise bırakın rakibi tanımayı, böyle bir atmosferi ilk defa yaşayacak.

FERSAH FERSAH İLERİDE... Üstelik deneyim, ağırlık ve oyuna müdahale konularında da Şenol hocanın, Cocu'dan fersah fersah ileride olduğunu düşünüyorum. Ama bu demek değil ki hocası ileride olan takım maçı kazanır. Bu maçın adı üzerinde derbi. Her şey olabilir.

DOSTLUK MESAJLARI VERSE DE... Geçen sezon yaşanan kafa yarılma, maçın iptali ve yeniden oynanma kararı bu maça da yansıyacak. Her ne kadar başkanlar dostluk mesajları verse de taraftarın düşüncesine ve eylemine fazla etkili olamayabilir.