Ağrılılar AK Parti adayı Savcı Sayan'ı coşkuyla karşıladı

AK Parti Ağrı Belediye Başkan adayı Savcı Sayan seçimlere ilişkin yaptığı konuşmada, "Belediyenin kapısını, makam odasının kapısını ilk seçildiğim gün sökeceğim arkadaşlar. Benimle sizin aranızda kimse olmayacak. Evim, barkım, ocağım, makamım, ilim, ilçem hepimiz biriz" dedi.

Ağrılılar AK Parti adayı Savcı Sayan'ı coşkuyla karşıladı - Sayfa 1

AĞRI’ya gelen AK Parti Ağrı Belediye Başkan adayı Savcı Sayan’ı Eleşkirt ilçesi Çiftepınar Köyü yakınlarında onlarca vatandaş karşıladı. Beraberindeki AK Parti Ağrı Milletvekili Ekrem Çelebi ve İl Başkanı Abbas Aydın ile birlikte kendilerini karşılayan vatandaşlar ile sohbet edip selamlayan Savcı Sayan, burada oluşturulan ve yaklaşık bir kilometrelik araç konvoyu ile Ağrı merkeze geldi.

Ağrılılar AK Parti adayı Savcı Sayan'ı coşkuyla karşıladı - Sayfa 2

Savcı Sayan ve beraberindekiler AK Parti İl Başkanlığı önünde kendilerini bekleyen yüzlerce vatandaşla bir araya geldi. Otobüsün üzerinde yapılan selamlama konuşmalarının ardından konuşan AK Parti Ağrı Belediye Başkan adayı Savcı Sayan, yoğun kar yağışında kendisini bekleyenlere teşekkür edip Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın selamını vatandaşlara ileterek konuşmasına başladı. Ağrı’da yaşayan bütün herkesin adayı olarak Ağrı’ya geldiğini dile getiren Savcı Sayan, herkesin kapısına gideceğini ve oy isteyeceğini söyledi.

Ağrılılar AK Parti adayı Savcı Sayan'ı coşkuyla karşıladı - Sayfa 3

Ağrılıların kendisine ve Ağrı’ya sahip çıkmaları gerektiğini ifade eden Sayan, şöyle konuştu: “Yalova nasıl Muharrem İnce’ye çıkıyorsa, Erzurum nasıl Recep Akdağ’a sahip çıkıyorsa, Rize nasıl Sayın Erdoğan’a sahip çıkıyorsa, Kayseri nasıl Mehmet Özhaseki’ye sahi çıkıyorsa, Osmaniye nasıl Devlet Bahçeli’ye sahip çıkıyorsa sizde bana sahip çıkacaksınız. Ben sizin evladınızım.”

Ağrılılar AK Parti adayı Savcı Sayan'ı coşkuyla karşıladı - Sayfa 4

Ağrı’nın marka şehir olacağını ve Hz. Ömer’in adaleti ile yönetileceği sözünü veren Sayan, “Kimse kimseyi ezemeyecek. Kimse kimsenin hakkına müdahale edemeyecek. Kimse Ağrı’da ki garibanları ezemeyecek. Kimse Ağrı’nın yatırımı yok diye Ağrı’ya kötü gözle bakmayacak değerli kardeşlerim. Ben hepsinin hakkından gelirim yeter ki siz bana güç verin değerli kardeşlerim” şeklinde konuştu.