Adriana Lima'nın tahtına göz diken Rus güzel!

Adriana Lima'nın tahtına göz diken Rus güzel!

Dünyaca ünlü top model Adriana Lima'ya benzerliği ile dikkat çeken Rus model Dasha Kina'nın şöhreti her geçen gün artıyor. Güzel modelin gelecekte Adriana Lima'nın tahtını doldurabileceği düşünülüyor.

Adriana Lima'nın tahtına göz diken Rus güzel! - Sayfa 1

Türk yazar Metin Hara'yla ilişkileri dolu dizgin devam eden dünyaca ünlü top model Adriana Lima, daha önce yaptığı açıklamayla herkesi şaşırtmıştı. Victoria’s Secret’in deneyimli meleklerinden Adriana Lima'ya Rusya'dan rakip çıktı. Gözler Adriana Lima'ya benzerliğiyle dikkatleri üzerine çeken Rus model Dasha Kina'ya çevrilmiş durumda.

Adriana Lima'nın tahtına göz diken Rus güzel! - Sayfa 2

ŞÖHRETİ HER GEÇEN GÜN ARTIYOR: Rus model Dasha Kina'nın şöhreti her geçen gün artıyor. Güzel modelin gelecekte Adriana Lima'nın tahtını doldurabileceği düşünülüyor. Moda otoriteleri, genç mankenin kariyerinin doğru yönetildiği takdirde dünyaca ünlü mankenlerin tahtını sallayacağını düşünüyor. Kina'nın şu an 512 bini aşkın sosyal medya takipçisi bulunuyor.

Adriana Lima'nın tahtına göz diken Rus güzel! - Sayfa 3

TRABZON FORMASIYLA POZ VERMİŞTİ: Daha önce Türkiye'ye gelen Dasha Kina, kendisi gibi model olan Litvanyalı Raimonda Gecaite ile bir reklam çalışmasının içinde yer almış, Trabzonspor formasıyla poz vermişti. Dasha Kina'nın Türk medyasında yer alan haberlerinin ardından Instagram'daki takipçi sayısında ciddi bir artış yaşanmıştı.

Adriana Lima'nın tahtına göz diken Rus güzel! - Sayfa 4

İşte rus modelin Instagram paylaşımlarından bazıları...