Adnan Oktar'ın kediciklerinin kimlerle cinsel ilişkiye gireceğine karar veren isim

Adnan Oktar ve kedicikleri hakkında hazırlanan iddianameden şaşırtan detaylar çıkıyor. Adnan Oktar kediciklerinin nefsini terbiye etmek için bir çok erkekle ilişkiye sokmuş. Örgüt üyesi olan İstanbul Gömlekleri’nin sahibi işadamı Mehmet Alp Ünlü de kadınların kimlerle turnikeye (ilişkiye) gireceğini belirlemiş.

Adnan Oktar Silahlı Suç Örgütü için hazırlanan iddianamede örgüte dair ilginç detaylar ortaya çıktı.  İddianamede, temelinin evrim ve masonluk karşıtlığına dayandırıldığı Adnan OktarGrubu'nun, Oktar'ın 1979-1980 yıllarında üniversite öğrenciliği döneminde oluşturduğu 25 kişi ile faaliyetlerine başladığı ifade edildi.

İddianamedeki kripto isim
Dijital materyallerin incelemesinde şüpheli Nurşah Aksoy’dan elde edilen flash bellekte örgüt üyesi erkek hakkında durumları ile ilgili bilgilerin yazıldığı tespit edildi. İstanbul Gömlekleri’nin sahibi olan örgütün “emniyet imamı” Mehmet Alp Ünlü de o isimler arasında yer alıyor.

Notta Ünlü için, “Kendisine miras kalmıştı. Ama detayları bilmiyoruz. Anladığım kadarıyla batmak üzereler. Mirasla ilgili tedbir almak gerekebilir” denildi. Savcı Ünlü’nün 1989’dan beri örgütte yer aldığını belirterek şu ifadelere yer verdi:

Örgütteki birçok kişi dahi bilmeden gizli faaliyetlerde bulundu

“Kızların turnikeye gireceği erkekleri belirlediği, örgütün emniyet ve yargıdaki bağlantılarını sağlayarak hukuk birimi ile koordineli çalıştığı, bu kapsamda Ataköy Marina’da bağlı teknede birçok hakim ve savcıyı ağırladığı, örgütteki görevi gereği siyasi kişiliklerle ve polis teşkilatından tanıdıkları vasıtasıyla örgüte yarar sağladığı, genelde örgütten uzakta olduğu, örgütle bağlantısı deşifre edilmeden örgütteki birçok kişi dahi bilmeden gizli faaliyetlerde bulunduğu anlaşılmıştır.”