BIST 1.542
DOLAR 7,53
EURO 8,98
ALTIN 411,29

Adnan Oktar'ın çiftlik evi nerede? İşte el konulan serveti

Adnan Oktar'ın mal varlığına el konulurken Silivri'deki akıllara zarar çiftlik evi gündemin ön sırasına çıktı. İşte Adnan Oktar'ın serveti ve el konulan evleri:

Kedicikleri ve lüks hayatı ile bilinen Adnan Oktar 'suç örgütü lideri' olarak gözaltına alınırken tüm mal varlığına da el konuldu. Adnan Oktar'ın Oktarı'ın evinden birçok tarihi eser çve silah çıktı. Garajdaki çoğu lüks 18 araca el konuldu. Adnan Oktar'ın şirketlerine de kayyum atandı. Adnan Oktar'ın bilinen serveti şaşalı hayat tarzına tam uyuyor. Boğaza nazır saray yavrusu İstanbul'daki evinden, Silivri'deki eşi benzeri olmayan çiftliğine kadar işte Adnan Oktar'ın malı mülkü:

LÜKS SEVER : Şantaj çetesi kurmakla suçlanan Adnan Hoca tam bir lüks ve marka tutkunu. Gömleğinden çorabına kadar ünlü markalardan giyinen Adnan Oktar, Cartier saat takıp, Armani, Ferre, Lacoste, Beymen ve Vakko'dan giyiniyor. Garajları lüks araçlarla dolu olan Adnan Oktar, Cherookee ve Mercedes otomobilleri tercih ediyor.

ADNAN OKTAR'IN EVİ : Adnan Oktar'ın Kandilli'de 180 derece Boğaz manzaralı 30 dönüm orman arazisine kurulmuş bir saray yavrusu evi var. Kediciklerin sık sık havuzundan fotoğraflar paylaştığı bu ev trilyon değerinde. Evin içinde bir çok şey altın kaplama ve eşyalar da antika.

Polisin bugün baskın yaparak girdiği bu eve 750 metrelik özel bir yoldan geçiliyor. Yol boyunca uzanan ağaçların ve tellerin üzerinde 50'ye yakın güvenlik kamerası var. Yolda, 250 metre arayla, 4 ayrı demir kapı bulunuyor. Yolun sonunda Adnan Hoca'nın iki katlı evine ulaşılıyor. Arnavutköy, Bebek ve Kuruçeşme'yi gören ev lüks ve şatafat dolu.