BIST 1.212
DOLAR 7,81
EURO 9,26
ALTIN 482,38
MEDYA

Adem ve Sabriye arasında şoke eden büyük kavga

Survivor'da Adem ve Sabriye haftalar sona yine kavga etti. Adem'in 'cahil ve yılan' dediği Sabriye, kavga anını anlatırken gözyaşlarını tutamadı. İşte Adem ile Sabriye arasındaki kavganın görüntüleri.

Survivor 2017'de gelecek bölümün fragmanı yayınlandı. Ünlüler takımından Sabriye ve Adem'in kavga ettiklerinin görüldüğü fragmanda, Adem'in Sabriye için söylediği sözler, ikilinin arasındaki iplerin tamamen koptuğunu gösterdi.

Geçtiğimiz haftalarda yine kavga eden Sabriye ve Adem ikilisi, bu sefer tamiri zor sözleri sarf ettikleri bir kavgaya imza attı. Kavga sırasında Adem, Sabriye'ye "Bundan sonra sana saldırsınlar hiç umurumda değil. Koynumda yılan beslemişim!" dedi.

Kendine hakim olamayan Adem, bir ara Sabriye'ye "Ben senin gibi cahil değilim. Ben eğitimci adamım. Nerede konuşacağımı, ne konuşacağımı bilirim" dedi.

Kavga sonrası yorumda bulunan Sabriye ise gözyaşları içerisinde "Ben diyalog kurmasını beceren bir insan değilim. Kısa ve öz konuşurum. Edebiyatı da beceremem!" dedi. Adem ise değerlendirme yaparken, "Artık benim burama geldi! Defalarca uyardım Sabriye'yi. Çok fazla diyalog kurmama kararı aldım." sözlerini sarf etti.

Sitene Ekle
Yorumlar