Acun'la aşk yaşadığı söylenen Itır Esen'den olay paylaşım: Sahip olana dek...

Acun Ilıcalı ile aşk yaşadığı iddia edilen ünlü model Itır Esen'in Instagram hesabından yaptığı bir paylaşım takipçilerinin kafasını karıştırdı.

Şeyma Subaşı ile 1 yıllık evliliğini tek celsede bitiren Acun Ilıcalı'nın şu sıralar 2017 yılında Miss Turkey seçilen ardından tacı elinden alınan Itır Esen ile aşk yaşadığı iddia ediliyor. İkili, söylentiler karşısında henüz bir açıklama yapmasa da sık sık birlikte görünmeleri ve sosyal medya hesaplarındaki paylaşımları söz konusu iddiaları giderek güçlendiriyor.

Itır Esen,  Acun Ilıcalı ile Survivor YouTube projesi kapsamında tanıştıklarını ifade etmişti. Ardından ikilinin birlikte Dubai'ye gittikleri hatta Acun'un Itır Esen için Dubai'deki Off-White mağazasından binlerce liralık alışveriş yapması magazin sayfalarını süslemişti.

Yine Tv8'de yayınlanan Eser Yenenler Show'a katılan Acun Ilıcalı'yı seyirci koltuğunda izleyen 20 yaşındaki model, gözlerini bir dakika bile medya patronundan ayırmamıştı. İkili arasındaki tüm bu iddialar hala gündemdeki sıcaklığını korurken Esen'den çok konuşulacak bir paylaşım geldi. 

Itır Esen Instagram hesabından yayınladığı bir fotoğrafın altına, "Hayal ediyorum, çok çalışıyorum, sahip olana dek eziyet ediyorum" notunu düştü. Esen'in paylaşımı kısa sürede binlerce beğeni ve yorum alırken, güzel modelin söz konusu notu, takipçilerinin kafasını iyice karıştırdı.