Acun Survivor şampiyonu Adem Kılıççı bombasını patlattı! Yeniden gidiyor

Geçtiğimiz günlerde Fenerbahçe için Tv8'de düzenlediği kampanyaya Adem Kılıççı'yı davet eden Acun Ilıcalı, şampiyon isim hakkında müjdeyi verdi.

Survivor Türkiye Yunanistan önceki akşam yayınlanan bölümüyle yine büyük heyecana sahne oldu. Son bölümde büyük araba ödülü sahibini bulurken, adaya veda eden isim de belli oldu. Öte yandan Acun Ilıcalı, 2018 şampiyonu Adem hakkında önümüzdeki günlerde planladığı bir olayı açıkladı.

Ilıcalı, başta Adem Kılıççı olmak üzere eski Survivor yarışmacılarını iki günlüğüne Dominik'e götüreceğini ve yeni yarışmacılarla karşılaşacaklarını söyledi. Ilıcalı ayrıca, Adem ve Hikmet arasındaki yarışı da çok merak ettiğini sözlerine ekledi.

Peki Survivor'da önceki gün kim elendi?: Son bölümlerde ismini kavgalarla duyuran Atakan, sezonun başarılı ismi Yusuf ve parkurun hızlı ismi Emre eleme potasına girmişti. Sonuç olarak Survivor’dan elenen isim Atakan oldu.

Atakan'ın son sözleri: "Daha önce bu konseyi yaşadım. Ama bu kadar stresli değildim. Hayalini kurduğum yerdeyim. Çok iyi çalıştım ama burada başarısız oldum. Türk halkının takdiri."