BIST 11.073
DOLAR 33,07
EURO 36,03
ALTIN 2.554,03
MAGAZİN

Acun Ilıcalı'dan Şeyma Subaşı itirafı

Hülya Avşar'ın Star TV'de yayınlanan 'Bir Hülya Sohbeti' ne konuk olarak katılan Acun Ilıcalı, Şema Subaşı ile olan ilişkisiyle ilgili daha önce hiç bir yerde yapmadığı samimi itiraflarda bulundu

Hülya Avşar'a samimi itiraflarda bulunan Acun, bilinenin aksine, kendisinin Şeyma Subaşı'yı ilişkilerine başlamaya ikna ettiğini söyledi.

İşte Acun Ilıcalı'nın sözleri:

Ünlü olduğunuz zaman basın takip ediyor. Şeyma da Instagram kullandığı için basın için önemli br malzeme oluyor. Bu konuyla ilgili uzun konuşmak istemiyorum, diyebileceğim tek bir şey var, Türkiye'nin yanlış bildiği bir konu var. Şeyma'yı zamanında görüp beğenen ve arkadaşlık teklif eden bendim.


"İKNA EDEN BENDİM"

O dönem için hamle olarak yanlış bile olsa hiçbir zaman Şeyma, "Acun beraber olalım, beni gezdir, bir hayat yaşamak istiyorum" demedi. Dışarıdan algısal olarak yanlış görünen tek konu bu. Şeyma-Acun ilişkisinde onu ikna eden ve ilişkiyi sürdüren benim. Başından beri kafaya taktım, mutlu bir ilişki yaşıyorum.

"BAŞARILI BULUYORUM"

Kızlara baktığımız zaman Instagram dünyaları var. Şeyma'nın da kendine ait bir dünyası var ve o dünyada yaşıyor. O konuda başarılı buluyorum kendisini. Özel hayatımla ilgili fazla konuşmam, bu sana özel olsun kimseye söyleme."

Sitene Ekle