BIST 1.551
DOLAR 7,56
EURO 8,99
ALTIN 412,55

Acun Ilıcalı'dan Murat Özdemir açıklaması : Psikopat olması...

Papağanına işkence yaptığı görüntüleri sosyal medyada paylaşınca 21 günlüğüne akıl hastanesine yatırılan MasterChef yarışmacısı Murat Özdemir'i reyting için kullanmakla suçlanan Acun Ilıcalı'dan cevap var...

ACUN Ilıcalı, papağanına yaptığı işkence görüntüleriyle Türkiye'yi ayağa kaldıran MasterChef ve Yemekteyiz yarışmacısı Murat Özdemir nedeniyle kendisinin eleştirilmesine tepki gösterdi. Ilıcalı, "Konuyu benimle bağlamaya çalışanlar var. Biraz bana anlamsız geliyor" dedi. "Adamın bu kadar psikopat olması da tahmin ettiğimiz bir şey değil" diyen Acun Ilıcalı, "Herhalde üç dört bin yarışmacı vardır yarışmalarımızda buradan çıkan psikopat sayısı ikidir üçtür" ifadelerini kullandı.

Murat Özdemir, papağanına işkence yaptığı görüntüleri sosyal medyada paylaşınca ortalık karışmış ve gözaltına alınmıştı. Mahkeme tarafından 21 gün boyunca akıl hastanesinde kalmasına karar verilen Özdemir, üzerinden programın yayınlandığı kanalın sahibi Acun Ilıcalı’ya da eleştiriler yöneltildi. Ilıcalı, "reyting uğruna bu tarz hasta insanları ekrana çıkarmakla" suçlandı.

TV 8’in sahibi Acun Ilıcalı, önceki gün kızı Melisa ile Etiler'de görüntülendi. Ünlü televizyoncuya geçtiğimiz gün bir papağana uyguladığı işkenceyi sosyal medyadan paylaşan MasterChef Murat Özdemir soruldu.

BEN DE HAYVANSEVERİM... Acun Ilıcalı, “Çok üzücü bir olay. İçim parçalandı. Ben de bir hayvanseverim. Ofisimizde de iki tane kedimiz var. Mümkün olduğu kadar hayvanlarla vakit geçirmeyi, onlardan enerji almayı seviyorum” şeklinde konuştu ve özellikle sosyal medyada kendisi hakkında yapılan eleştirilere tepki gösterdi.