Acun Ilıcalı Cem Yılmaz'dan sonra ikinci bombayı patlattı

Her yıl, yılbaşı gecesi için özel programlar hazırlayan Acun Ilıcalı, Cem Yılmaz'ın ardından O Ses Türkiye'de Aleyna Tilki'nin de olacağını açıkladı.

Acun Ilıcalı Cem Yılmaz'dan sonra ikinci bombayı patlattı  - Sayfa 2

Programın ikinci bomba ismi de belli oldu. Acun Ilıcalı, Cem Yılmaz'dan sonra Aleyna Tilki'nin de programa konuk olacağını açıkladı. Peki son zamanların en çok dinlenen şarkıcısı olmayı başaran Aleyna Tilki kimdir? 17 yaşındaki genç popçu nasıl bu kadar ünlü olmayı başardı? Gelin hep birlikte güzel şarkıcının yaşam öyküsüne bir göz atalım.

Acun Ilıcalı Cem Yılmaz'dan sonra ikinci bombayı patlattı  - Sayfa 3

2000 yılında dünyaya gelen Aleyna Tilki aslen Konyalıdır. Şu anda halen lise öğrencisi olan Aleyna Tilki 1,65 boyunda ve 48 kilodadır. Katıldığı bir yarışma programında Gesi Bağları'nı söyleyerek hafızalara kazınan Aleyna Tilki Cevapsız Çınlama şarkısı ile popüler olmuştur. Son zamanlarda en çok dinlenen şarkılardan biri olan "Cevapsız Çınlama" şarkısı Emrah Karaduman desteğiyle güçlendirmiştir.

Acun Ilıcalı Cem Yılmaz'dan sonra ikinci bombayı patlattı  - Sayfa 4

Kazandığı para ile müzik eğitimini sürdüreceğini belirten Aleyna Tilki'nin annesi ise Trabzon Ofludur. Verdiği özel bir röportajda sesini annesinden aldığını ifade eden Aleyna Tilki çok ufak yaşlardan itibaren böyle bir yeteneğinin olduğunu ve annesinin onu hep desteklediğini belirtti.