BIST 1.345
DOLAR 8,39
EURO 10,13
ALTIN 481,89
GÜNCEL

Abdülhamit'in torunu Nilhan Osmanoğlu dava açıyor

2. Abdülhamit'in torunu Nilhan Osmanoğlu, ağza alınmayacak ifadelerde bulunan Yılmaz Özdil ve Müjdat Gezen'e karşı harekete geçiyor.

2. Abdülhamit'in torunu Nilhan Osmanoğlu, kendisi hakkında çirkin ifadelerde bulunan Müjdat Gezen ve Yılmaz Özdil'e dava açacağını açıkladı.

Nilhan Osmanoğlu Beyaz TV'de Latif Şimşek'in sunduğu Dinamit programına telefonla bağlandı. Osmanoğlu, tazminat davasını referandum sonrasında açacağını söyledi.Mülklerin hukukun alanına girdiğin belirten Osmanoğlu, "3.5 sene öncesi yayının bu zamana getirilmesi tamamen kasıtlı. Daha önce Hürriyet'te Abdülhamit Han'ın mülkleri verildi. Kimse açıklama yapmadı. Kurumsal firmalardan bile hakaretler geldi. Mülk davasına dönüştürmeye çalıştılar." dedi.

Duruşundan hiçbir şekilde taviz vermeyeceklerinin altını çizen Osmanoğlu, "Evet demekten vazgeçmeyeceğiz. Bu süreç içerisinde birçok 'hayır' diyecek insanın yüzlerce maili geldi bana. 'Evet' diyorlar artık. Bu tavırları yüzünden." dedi.

Öte yandan program konuklarından gazeteci Süleyman Özışık, Osmanoğlu'na destek çıkarak şunları söyledi:"Almanya bile Hitler hakkında bu kadar alçakca yorumlarda bulunmadı. Osmanlı nefreti nereden geliyor bilmiyorum ama şunu çok iyi biliyorum. Bizim yörenin bir sözü vardır. 'Arkasından 40 köpeği havlatmayan kurda kurt demezler' derler. Birileri havlayacak Nilhan kardeşim de atalarıyla gurur duyacak yürüyecek. Bundan başka çare yok."

Sitene Ekle
ÖNCEKİ VİDEOLAR
300 balina aralarındaki hasta balinayı korumak için öldü
Radyo dünyasının en iyileri, ödüllendirildi
HDP’li Kaya: Evet demek İslam'a aykırı
Hadise gecelerde sürpriz aşkıyla yakalandı
İrem Derici'yi şoke eden video 'İrem Kilo Al!'
Beyaz Show'dan muhteşem Mannequin Challenge!
70 yaşında iki gözüyle de görmeye başladı
Çocuklara tasarruf alışkanlığı nasıl öğretilir?
Survivor'da şok! Çılgın Sedat hastaneye kaldırıldı!
Survivor karıştı! Gönüllüler adayı inletti!
Yorumlar