A101 aktüel katalog 7 Haziran indirim fırsatları haberi

A101 7 Haziran aktüel indirim fırsatları hazır, reyonlardaki yerini aldı. 7 Haziran aldın aldın fırsatlarının yanısıra haftanın yıldız fırsatları ile onlarca farklı üründe yine inidirim yağmuru var.

Bu hafta perşembe günü A101 marketlere uğramadan sakın ha tatil tatil planı yapmayın! Yaz çoşkusunu ve sıcaklığını doyasıya yaşatacak olan tüm yazlık ürünler bu hafta A101 marketlerdeki raflarda olacak. bu perşembe 7 Haziran'da A101'lerde bulabilirsiniz. Şişme çocuk havuzu 23 lira, yüzme simidi 5 lira, deniz topu 3 lira, oyuncak plaj kovası 6 lira olacak.

A101 7 Haziran aktüel broşüründe bu hafta ilk göze çarpanlar arasında yazlık ve tatil ürünler var. Birbirinden farklı, çeşitli, kaliteli ve rengarenk tatil eşyalarını tek adreste; bu perşembe 7 Haziran'da A101'lerde bulabilirsiniz. A101 7 Haziran broşüründe bu hafta; yüzme bonesi 4 lira, şişme yelek 10 lira, katlanabilir plaj sandalyesi 33 lira, örgü desenli plastik plaj çantası 10 lira olacak.

Hanımlar günlük ihtiyaçlarını hiçbir zaman göz ardı etmeyen A101 marketler yine pratik çözümlerle ev hanımlarının kalbini kazanacak. A101 7 Haziran aktüel kataloğunda dikkat eden bir diğer fırsat ürünü ise kaymaz taban saçaklı halı olacak ve 80 liradan satılacak. Ayrıca, brode perde 30 lira, tek kişilik lastikli çarsaf 15 lira, kaymaz taban ayak havlusu 5 liradan raflardaki yerini alacak.

Aktüel Ürünler A101 kataloglarında harika fırsatlar var. Aldın Aldın, Haftanın Yıldızları, Çok Al Az Öde gibi önemli kampanyalar sunan market bu perşembe gününü de yine fırsatlar ile dolu geçiriyor. Toshiba 50” Smart SAT UHD LED Tv, Deniz & Plaj Ürünleri, Güneş kremi ürünleri, Ramazan Bayramı Özel ürünleri, Samsung Galaxy J7Duo cep telefonu, Hometech Neo Gold HT105 uydu alıcısı, Nehir yemek, kaşığı/yemek çatalı, Nehir tatlı kaşığı/tatlı çatalı 2,50 TL, Nehir çay kaşığı Hascevher düdüklü tencere 7L, Hascevher tencere seti 6 parça Havuz 135L ve deniz & plaj ürünleri, Güneş kremleri, 2 çekmeceli aynalı takı dolabı, Mobetto çalışma masası, 4 raflı çok amaçlı dolap