9 Mayıs reyting sonuçları Eşkiya mı Survivor mı?

9 Mayıs 2017 Salı günü reyting sonuçları ne oldu? Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz mı yoksa Anne dizisi mi? 9 Mayıs 2017 reyting sonuçları haberimizde.

9 Mayıs 2017 Salı günü reyting sonuçları ne oldu? Salı akşamları reyting mücadelesinde kıyasıya rekabet yaşanıyor. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz ve Anne dizisi reyting mücadelesinde kıyasıya mücadele ediyor. Bir de üstüne Türkiye'nin en çok izlenen yarışma programı olan Survivor eklenince işler iyice kızışıyor. Peki salı akşamının reyting mücadelesinde kim birinci geldi? 9 Mayıs 2017 Salı günü reyting sonuçları internethaber'de.

9 Mayıs 2017 Salı günü reyting sonuçları belli oldu. TOTAL ve AB sıralamasına göre gecenin birincisi kim oldu?

9 Mayıs 2017 Salı günü reyting sonuçlarına göre gecenin birincisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz oldu. Eşkıya'yı Anne takip etti.

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ SON BÖLÜM NELER YAŞANDI? Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi son bölümü ile dün akşam ekrana geldi. Atv'nin sevilen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'da bu hafta İlyas kaçırılıyor. Çakırbeyli ailesinin etrafındaki herkesi endişe içerisindedir. Nitekim bu endişenin boş bir endişe olmadığı Şahin Ağa'nın da alınmasıyla kanıtlanmış olur.