BIST 1.335
DOLAR 8,33
EURO 10,00
ALTIN 477,27
MAGAZİN

7 yıllık evliliği ihanet bitirdi! Esra Erol onlara böyle uyum testi yapmıştı

Esra Erol’da programının orkestra şefi görevini yürüten Emrah Albayrak ile programının stüdyo şefi ve aynı zamanda Seda Sayan’ın yeğeni Eda Gök'ün evliliği ihanet sebebiyle bitti. Ayrılığın ardından Esra Erol'un geçtiğimiz yıl çifte uyguladığı uyum testi tekrar gündeme geldi.

Esra Erol’da programının orkestra şefi görevini yürüten Emrah Albayrak ile programının stüdyo şefi ve aynı zamanda Seda Sayan’ın yeğeni Eda Gök'ün evliliği ihanet sebebiyle bitti. Ayrılığın ardından Esra Erol'un geçtiğimiz yıl çifte uyguladığı uyum testi tekrar gündeme geldi. Yapılan testte ikilinin birbirleri için uyumsuz olduğu ortaya çıkmıştı.

AYRILIĞIN NEDENİ İHANET: 10 senedir Esra Erol’da programının orkestra şefi görevini yürüten Emrah Albayrak’ın programın eski solistlerinden ve yakın arkadaşları olan Burcu Senem Ünsal ile bir süredir ilişkisi olduğu ortaya çıktı.

Gözyaşları içinde yayına çıkan Esra Erol, Emrah Albayrak’ın bu çirkin ihanetine “Bunun bizim ailemizde yaşanıyor olması, hepimiz için şok etkisi oluşturdu. Sana ne diyebilirim ki Emrah, yazıklar olsun” diyerek sitem etti.

Olayın ardından Emrah Albayrak ile evli olan programının stüdyo şefi ve aynı zamanda Seda Sayan’ın yeğeni Eda Gök, 7 yıllık evliliğini tek celsede bitti. 7 yıl önce Esra Erol’un programında tanışan Eda Gök ve Emrah Albayrak’ın Arya adında bir kız çocukları da var.

Eda Gök, evli ve iki çocuk sahibi olan Burcu Senem Ünsal için "Aynı masada yemek yedik, evime girip çıkan, iş arkadaşımız ve güvendiğim biriydi" diyerek zina davası açtığını ve tek celsede boşandığını söyledi.

Gök, yaptığı açıklamasında şu ifadeleri kullandı:

"Emrah Albayrak ile 7 yıldır devam eden evliliğimize aile birliğimize maalesef bugün üçüncü kişi sebebiyle sonlandırmış bulunmaktayız.  Doktor Murat Ünsal ile evli ve iki çocuk annesi olan Burcu Sinem Ünsal hem çok yakın arkadaşım hem de ailecek görüştüğümüz biridir. Beraber tatile çıktığımız, hatta evimde çoğu kez ağırladığım bu kişi ve Emrah Albayrak tarafından ihanete uğramak kadınlık gururumu fazlasıyla incitmiştir. Uzun süredir devam eden bu ihanet yuvamın yıkılmasına ve kadınlık gururumun ayaklar altına alınmasına sebep olmuştur. Bu nedenle kendisi de evli ve iki çocuk sahibi olan Burcu Sinem Ünsal ile ilgili zinadan kaynaklanan tazminat davası ile ilgili yasal sürecini de avukatım Özlem Hatice Bakıcı takip edecektir. Ahlakımın, aile terbiyemin, aklımın almadığı bu olay sebebiyle yuvamın yıkılması beni derinden etkiledi. İsterdim ki sevgiyle emekle fedakarlıkla 7 yıldır büyüttüğüm aile birliğim devam etsin. Bu mübarek günlerde herkese hayırlı eş, hayırlı arkadaş, hayırlı evlilikler dilerim. Yanımda olan tüm dostlarıma, aileme teşekkür ederim". 

Sitene Ekle
Etiketler
ÖNCEKİ VİDEOLAR
Hunharca peynir yiyen fare
3 kadın ofisi basıp tehditler savurdu: Satarız seni
Necmettin Hoca'dan çok tartışılacak 'Ağda' fetvası
Devasa istiridyenin içinden çıkanları görenleri şoke etti!
E-5'te dehşete düşüren kaza! Motosikletli ölümden döndü
Bahçeli'den flaş dolar ve Alaattin Çakıcı açıklaması
Raylara inen adam şaşkına çevirdi
Taksim'de eylem! Herkes ilk başta solcular sandı ama...
Türk dondurmacı çocuğun aklını aldı
Dehşete düşüren görüntü! Boğulma anlarını böyle çektiler
Yorumlar