BIST 9.583
DOLAR 32,45
EURO 34,48
ALTIN 2.474,00

7 terörist böyle öldürüldü!

7 terörist böyle öldürüldü!

TUNCELİ'nin Pülümür ilçesi kırsalında sözde Nazımiye gücü sorumlusu Mahir kod adlı Cihan Kıt ve aranan teröristler listesinde 600 bin TL ödüllü 'Turuncu' kategoride, bir diğerinin ise 300 bin TL ödüllü 'Gri' kategoride yer aldığı 7 teröristlerle çatışma anı görüntüleri ortaya çıktı.

7 terörist böyle öldürüldü!

Tunceli'nin Pülümür ilçesinde eylem için sığınaktan çıkıp Tunceli- Erzincan yoluna inmeye çalışan 7 teröristin etkisiz hale getirilme anı kameralara yansıdı.

7 terörist böyle öldürüldü!

Tunceli Valiliği dün Pülümür kırsalında İl Jandarma Komutanlığına bağlı timler tarafından 7 teröristin etkisiz hale getirildiği, bunlardan birinin boynunda ve elinde haç işareti bulunan sözde Nazımiye Gücü Sorumlusu Mahir Kod-Cihan Kıt'ın turuncu listede, Baran Kod adlı Haydar Gül'ün ise gri listede arandığını açıklamıştı.

7 terörist böyle öldürüldü!

Kandil'den aldıkları eylem talimatı nedeniyle sığınaktan çıktığı belirlenen ve düzenlenen operasyonda etkisiz hale getirilen teröristlerden 1 adet roket atar, 2 adet M-16, 5 adet kalaşnikof, 1 adet sırt telsizi,4 adet el telsizi, 12 adet şarjör, çok miktarda mühimmat ve yaşam malzemesi ele geçirildi.