BIST 1.542
DOLAR 7,41
EURO 9,02
ALTIN 441,83

6 yaşındaki çocuğa tecavüz ederken yakalandı öldüresiye dövüldü!

Güney Afrika'nın başkenti Pretoria'nın Silverton bölgesinde bulunan bir restorantta insanın kanını donduracak cinsten bir olay yaşandı. 20 yaşındaki sapık, 6 yaşındaki bir kız çocuğuna cinsel istismarda bulundu.

Güney Afrika'da bir restorana yemek yemek için gelen 20 yaşındaki pedofili şahıs, yine ailesiyle birlikte akşam yemeği için gelen 6 yaşındaki bir kız çocuğunu, çocuklar için ayrılan oyun alanında gizlice izlemeye başladı. Görgü tanıklarının ifadesine göre sapık daha sonra kız çocuğunu tuvalete giderken takip etti. Tuvaletin kapısını kilitleyen sapık burada kız çocuğuna cinsel istismarda bulundu.

ÇOCUĞUNU BULAMAYAN ANNE OLAY ÇIKARDI: Yine olayın yaşandığı Dros adlı restoranda bulunan görgü tanıklarının ifadesine göre çocuğunun ortalarda olmadığını farkeden anne olay çıkardı. Kız çocuğunu aramaya koyulan restoran yetkilileri, 6 yaşındaki çocuğu sapıkla birlikte tuvalette çıplak halde buldular.

Yakalanan sapık önce kapıyı açmak istemedi ancak daha sonra bir çıkış yolu bulamayan pedofili şahıs, kapıyı açtı. Sapık, küçük kız çocuğuyla birlikte çıplak halde bulundu. Görgü tanıklarının ifadesine göre kız çocuğunu kasığından kan geliyordu.

Pefofili şahıs erkek müşteriler tarafından linç edilmeye çalışıldı. Tuvalet içinde kanlar içinde olduğu görülen pedofili şahıs restorant yöneticileri tarafından öfkeli kalabalığın lincinden kurtarmak için polis gelene kadar tuvalette tutuldu.