3700 yılından geldim dedi o aleti kanıt gösterdi korkutan açıklamalar

Zamana yolculuk yaptığını iddia eden 3 farklı kişi... Üçünün de iddiaları birbirinden farklı... Biri robotlar insan neslini tüketecek derken, biri dinazorlar yeniden dünyaya dönecek iddiasında bulunuyor... İşte o korkutan insanlar...

3700 yılından geldim dedi o aleti kanıt gösterdi korkutan açıklamalar - Sayfa 1

Zamana yolculuk mümkün mü tartışmaları sürerken, 3 ve 4 binli yıllardan geldiğini iddia eden kişilerin anlattıkları ve verdikleri haberler dünyanın ilgisini çekmeye devam ediyor. Son olarak 3700 yılından geldiğini iddia eden zaman yolcusu beraberinde getirdiği cihazı kanıt olarak gösterdi. bir başka zaman yolcusu da 4413 yılından geldiğini iddia ediyor ve İngiltere'nin gizli araştırmalarında kendisini kullandığını öne sürüyor. Bir başka zaman yolcusu ise 64 bin yılına kadar gittiğini iddia ediyor ve o yıldan getirdiği zeytin benzeri bir bitkiyi kanıt olarak gösteriyor.

3700 yılından geldim dedi o aleti kanıt gösterdi korkutan açıklamalar - Sayfa 2

Adını açıklamayan bir kişi, zaman yolcusu olduğu ve 3700 yılından geldiği iddialarını bir video aracılığıyla paylaştı. Aslen Yunanistanlı olduğunu fakat Fransa'da doğduğunu ve 14 yaşına kadar Fransa'da yaşadığını söyleyen zaman yolcusu daha sonra Kanada'ya yerleştiğini belirtiyor.

3700 yılından geldim dedi o aleti kanıt gösterdi korkutan açıklamalar - Sayfa 3

Kanada'da bilime merak salan zaman yolcusu, ülkenin ulusal laboratuvarında çalışmaya başladığını ve daha 18 yaşında üst düzey bir asistan olduğunu iddia ediyor. Çalıştığı süre boyunca çok sayıda gizli görevde yer aldığını belirten zaman yolcusu, birçok kişiyi geleceğe gönderdiklerini o kişilerden birinin de kendisi olduğunu öne sürüyor.

3700 yılından geldim dedi o aleti kanıt gösterdi korkutan açıklamalar - Sayfa 4

Zaman yolcusunun iddialarına göre 3000 yılı itibariyle insan ırkının yerini robotlar, yapay zeka ve yazılım teknolojileri alacak, petrol, altın gibi değerli madenler tamamen değersiz hale gelecek ve Güneş enerjisi ile üretilen elektrik, tek enerji kaynağı olacak.