DÜNYA

30 squat yapana bedava bilet

Moskova metrosunda sağlıklı yaşama teşvik için yapılan bir uygulama ilgi gördü. 30 squat yapan herkese 1 bilet veren uygulama, sosyal medya gündeminde de geniş yer buldu.

Moskova'daki bilet makinaları, önünde 30 kez eğilip kalkınca yolcuya bedava bilet veriyor. Spora teşvik için yapılan bu kampanya, sosyal medyada büyük ilgi topladı. Bir kişinin bu bilet makinasının önünde 30 kez eğilip kalktığı ve sonunda biletini aldığı anlar kamerayla kaydedildi ve sosyal medyada paylaşıldı ve büyük ilgi gördü.

(Ulusal yayın yapan internethaber.com sanal ortamda haberciliğe başlayan ilk haber sitelerinden biridir. Türkiye'nin tanığı pek çok isim yazar kadrosunda yer almakta. Okur yorumlarının yanı sıra açık görüş köşesinden mesleki yazılara ve blog yazarlarına yer vermektedir. Açık görüşte 20'ye yakın uzman yazar olarak yer almaktadır. 60 kişilik bir haber kadrosuna sahip olan internethaber.com, 2000 yılında İnternethaber Yayın Grubu adı altında faaliyete başladı. İstanbul Beşiktaş'ta ofisi bulunan İnternethaber Yayın Grubu bünyesinde tematik özellikli 12 site yer almaktadır. 24 saat kesintisiz haber yayını yapan internethaber sitesinde güncel haberler ile birlikte, politika, sağlık, magazin, spor, memur ve eğitim ile son dakika haberleri yer alıyor.)

Sitene Ekle
Yorumlar