BIST 1.061
DOLAR 7,30
EURO 8,62
ALTIN 476,54

'25 yıllık arkadaşımla seviştim' demişti! Yeşim'e büyük şok

Eğreti Gelin Ladik filmindeki cesur sahneleriyle ilgili ''Hakan Eren'in performansı da şahane... 25 senelik arkadaşımla seviştim, bu kadar söyleyebilirim.'' şeklinde espri yapan Yeşim Salkım'ın yeni filmi ilk üç günde sadece 796 kişi tarafından izlenerek, beklentilerin uzağında kaldı.

Yeşim Salkım, ''Buradakilerin hepsi bağımsız sinemaya gönül vermiş insanlar. Parasız yapılmış bir iş ama gönülle yapılmış bir film.'' açıklamasında bulunmuştu. Filmde rol alan Hakan Eren ile ilgili Yeşim Salkım, ''Hakan Eren'in performansı da şahane... 25 senelik arkadaşımla seviştim, bu kadar söyleyebilirim.'' deyip espri yapmıştı.

Yazar Şükran Kozalı'nın Eğreti Gelinler romanından sinemaya uyarlanan Eğreti Gelin Ladik'in başrollerinde Yeşim Salkım, Hakan Eren, Ali Ekberol, Sevinç Meşe, İlkay Kayku ve Şükran Kozalı var. Yeşim Salkım'ın cesur sahneleri fragmana damga vurmuştu.

Şarkıcı ve oyuncu Yeşim Salkım, başrolde yer aldığı filmin galası geçtiğimiz günlerde gerçekleşmiş, Salkım yaptığı açıklamalarla dikaktleri üzerine çekmişti. Gişeden öyle bir rakam geldi ki bu iddialı açıklamaların çok çok gerisinde kaldı.