BIST 1.329
DOLAR 7,81
EURO 9,35
ALTIN 449,55

2118 yılından geldiğini söyledi ve o fotoğrafı gösterdi!

Daha önce 2030 yılından geldiğini iddia eden Noah isimli gencin yalan makinası testinden geçmesinin ardında şimdi de Alexander Smith isimli adam 2118 yılından geldiğini iddia ediyor. Alexander Smith'in elinde bir fotoğrafta bulunmakta.

Bundan aylar evvel 2030 yılından geldiğini iddia eden gencin haberini şaşkınlıkta okuduk. Bir Youtube videosu ile ortaya çıkan Noah lakaplı genç, 2030 yılından geldiğini, bir zaman yolcusu olduğunu söylüyordu. Bu gencin bir takım iddiaları mevcuttu . Donald Trump'ın 2020'deki başkanlık seçimlerinde yeniden seçileceğini, Bitcoin’in daha çok kullanılacağını, 2021 yılına kadar yapay zekanın çok daha önemli bir yere sahip olacağını, insanların saatte 900 kilometre hızlara ulaşan elektrikli araçlar üreteceğini söyleyen genç adamın sarsıcı iddiası ise 2028 yılıyla ilgili söylemişti. İnsanoğlu bu yılda Mars’a ulaşmayı başaracak ve aynı zamanda zaman yolcuğunun keşfedildiği dünya kamuoyuna açıklanacağını iddia etmişti. Noah isimli bu genç daha sonra yalan makinası testine girdi ve testten geçti. Peki gerçekten zaman yolcuları var mı? Yeni bir Youtube videosu şimdilerde yeniden bu iddiayı gündeme getirdi ve dünyayı çalkaladı.

Alexander Smith adlı kişi 2118 yılından aldığı bir resme sahip olduğunu iddia ediyor. YouTube'taki videosunda kendisinin zamanda yolculuk yapan ilk isimlerden birisi olduğunu söyleyen Alexander Smith, her şeyin 1981'de başladığını belirtiyor. Birçok kişi son dönemde geleceği gördüklerini iddia ediyor. Söylediklerine göre zaman yolculuğu mümkün. Ancak gelecekten gelen bu ziyaretçilerin azının kanıtı var.

1981 yılından beri seyahat eden yaşlı adam, gizli bir CIA denemesinde yer aldığı için geleceğin neye benzediğini gördüğünü söyledi. YouTube'taki videoda, eski gizli servis operatörü, "CIA beni arıyor ve ben de saklanarak yaşıyorum" diye zaman yolculuğundan söz ederek hayatını tehlikeye attığını itiraf ediyor.