BIST 1.565
DOLAR 7,47
EURO 9,08
ALTIN 443,93

'2030'dan geldim' diyen zaman yolcusu Noah'ın anlattıkları gerçekleşti!

Sık sık zaman yolculuğu yaptığını söyleyen ve 2030 yılından geldiğini iddia eden zaman yolcusu Noah'ın Dünyayı şoke edecek iddiaları.

Zaman yolcularını sık sık artık görmekteyiz.Bunların bazıları gelecekten geldiklerini bazıları ise geçmişten gelip gizli saklı kalmış konular hakkında bilgi verdi bize. Bir çok kişiye ütopik gelse de zaman yolculuğu yaptık diyenlerin söylediklerini merak etmeden de duramıyoruz. En sık karşımıza çıkan ve sık sık zaman yolculuğu yaptığını söyleyen Noah ise gelecek ile ilgili ilginç iddialarda bulunmuştu. 2030 geldiğini söyleyen Noah'un bu iddialarının bazıları şuan için yaşanmış görünüyor. Yakın zamanda söylediği diğer iddiaları ise şok etkisi yarattı.

2030 yılından geldiğini iddia eden ve sık sık gelecekte yaşanacağını öne sürdüğü olaylar hakkında insanları videolarla bilgilendiren zaman yolcusu Noah geçtiğimiz aylarda gelecekte meydana gelecek olayların net tarihini vermişti.İddialarını sıralayan Noah daha sonra gelecekten getirdiğini söylediği kitap ve dergi sayfalarını kanıt olarak göstermişti.

Noah 2019 yılının ilk aylarında dünya genelinde UFO ihbarlarında patlama yaşanacağını ve ABD'nin orta batı eyaletlerinde de aşırı soğukların etkili olacağını söylemişti.

Noah'ın iddiaları doğru çıktı ve ABD'nin iç kesimleri son yılların en soğuk kış mevsimini yaşadı.